Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Яка ж ганебна поїздка Януковича в Сеул! І який взагалі президент ганебний

Ні з ким там нормально так і не зустрівся, з Обамою порозмовляв 4 хвилини, і хай в Адміністрації не кажуть, що 20 - не вірю я, що американський президент спілкувався б 20 хвилин, стоячи в коридорі чи у холі.

"Живі" (не протокольні) фото їхнього діалогу виглядають так, ніби Янукович нав'язується Обамі, а той тільки що не посилає його подалі. Причому, якби Янукович останній високозбагачений уран з України не вивіз, який, можливо, не варто було вивозити, бо хтозна, як там буде, Обама з ним і в коридорі не став би зустрічатися.
А так зустрівся. І навіть сфотографувався разом. А що ж він йому сказав? Може, підтримав? Ні, Обама "висловив стурбованість щодо виборчого правосуддя в Україні і наголосив на важливості демонстрації життєздатності української демократії шляхом забезпечення вільних, справедливих і прозорих парламентських виборів в жовтні".

А ця людина, як-не-як, представляє на міжнародній арені нашу державу.

У зв'язку з цим цікаві спогади Тараса Чорновола - "як колись свого часу після 2004 року команда нинішнього президента намагалася "вивести Януковича "в світ" і знайти хоч когось з іноземців, хто б із ним зустрівся, щоб розтрубити всюди, що Янукович "прорвав блокаду на західному фронті". "Так само і тут набирають представників іноземних держав, які в принципі не проти потиснути руку і подивитися на якогось екзотичного лідера невідомо якої держави. Тому для України цей саміт - провальний абсолютно".

Припустимо, послали ми за кордон спортсмена, а він всі змагання продув. Наступного разу треба ж іншого когось посилати, а цього гнати нафіг.
Tags: обама, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 49 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →