Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Що біля спаленої Оксани Макар робила недопита пляшка?

На допиті один з миколаївських гвалтівників (так прийнято їх називати, хоча саме в цьому вони не винні, убивці вони, а не гвалтівники) розповів, що не планував спалювати тіло придушеної Оксани Макар, лише підпалив випадково прихоплену наволочку, щоб її позбутися.

Бреше.
Як повідомив начальник УМВС України у Миколаївській області Валентин Парсенюк, спалену Оксану спочатку прийняли за бомжиху, бо біля неї була недопита пляшка горілки.

Якби пляшка була порожньою, це б ні про що не свідчило. Випивати у тому місці міг хто завгодно. Але люди, які випивають у таких місцях, ніколи не залишають недопиту горілку.
Значить, убивці навмисно прихопили пляшку і наволочку з дому, щоб, намочивши тканину у горілці, підпалити її і спалити тіло. Бо просто запальничкою підпалити наволочку дуже важко.

Провела щойно слідчий експеримент. Взяла шматок старої наволочки, намочила у горілці, підпалила сірником. Горить.

Звісно, є краще пальне - бензин. Але невідомо, наскільки близько була машина. В усякому разі, додому з бару троє чоловіків і Оксана йшли пішки. А людина без машини, яка намагається серед ночі купити бензин, виглядає більш ніж підозріло. От і вирішили підпалити горілкою.

Я це розумію. А менти? А у мене, між іншим, трохи менше можливостей, ніж у них. Я не можу ні допитати затриманих, ні зняти відбитки пальців з тієї недопитої пляшки.

Зараз менти і влада (на рівні Азарова - "Кто-то подбросил, что мажоры, и это всколыхнуло общество. Им можно все") взяли курс на те, що ніякі "миколаївські гвалтівники" не мажори, а бідні сироти. З іншого боку, намагаються очорнити Оксану і її матір. Здавалося б, куди вже чорнити - але додумались звинуватити матір у тому, що вона кладе отримані від жертводавців гроші у банк замість того, щоб витрачати їх на лікування.
Хоча будь-якій мислячій людині зрозуміло, що мама Оксани робить все правильно. Медперсонал лікарні, на який посилаються журналісти, звик, що у випадках, коли такий тяжкий пацієнт, тим більше - молода дівчина, батьки продають все, що мають, і тицяють їм хабарі, щоб не залишили дитину помирати десь у коридорі лікарні.

Але ж тут не той випадок. Оксану лікують за державні кошти і під суворим наглядом з боку найвищих можновладців, і до медсестер нічого не доходить, крім наказів. Пройде час, історія Оксани зійде з перших шпальт газет, пожертви припиняться, а Оксаниній мамі, якщо донька виживе, потрібні будуть гроші, щоб утримувати і далі лікувати дитину-інваліда. Одні тільки імпортні протези скільки коштуватимуть. Так що все вона робить правильно.

Що ж до мажорів - вже починають не сходитись цифри - начебто гвалтували тільки двоє, а не троє. Когось уже відмазують. Хоча насправді не гвалтував ніхто, а вбивали і спалювали усі троє. Навіть якщо один - двоє, як мінімум, посібники вбивства.

Не заглиблюючись у подробиці їхнього походження і біографій їхніх батьків, фактом є те, що двох із трьох одразу ж відпустили і затримали знову лише під тиском громадськості. Це може означати тільки великий хабар або серйозні зв’язки батьків. Отже - таки мажори.

Зазвичай, коли я згадую про "Блок Грузина", пишу про те, як менти катують людей і роблять з невинних людей злочинців. Але ж вони не лише цим займаються. Буває і навпаки - відмазують мажорів, які заробили на дуже тривалі терміни ув’язнення. Тому - люструвати їх. А щоб їм не було надто прикро - і суддів теж.
Tags: миколаїв
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 50 comments