Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Розвідка боєм?

Як багато хто знає, сьогодні на Майдані молоді активісти об’єднаної опозиції - БЮТ, "Свободи", Фронту Змін і "Удару" - намагалися встановити на Майдані намети - в рамках акції "Готуй намет навесні". Незважаючи на те, що акція була заявленою - хто б сумнівався - її брутально розігнав "Беркут". Від затримань активістів врятувало лише те, що народні депутати фізично заблокували двері автозаку.

Пише бютівець Віктор Уколов: "Щойно з Майдану Незалежності. Студентів, яких Беркут намагався запакувати до автозаку, вдалося відбити. Був Олександр Сочка і Михайло Ливинський. Ми втрьох зуміли закрити вхід в автозак і переконали міліцію звільнити хлопців, які нічого не порушували. В результаті "переконань" у Ливинського розідраний одяг, Сочці вивернули плече, але не зламали, мені обідрали шкіру на руці. Я це пишу навмисно, щоб беркутівці не заявили, що їх тяжко побито двома народними депутатами:)

Насправді дії міліції, а точніше наказ, який вони виконували був безглуздим і нерозумним. Я вдячний підполковнику міліції, який командував там, за припинення активних дій. Мені вдалося переконати його, що студент, якого вони намагалися затягнути в автозак може поїхати до РОВД разом зі мною і там вони спокійно складуть протокол про правопорушення, якщо таке було. Так ми і зробили, сівши не до автозаку, а до звичайної міліцейської Газелі разом з міліціонерами. Але по дорозі виявилося, що правопорушення студентів справді не було, що акція законна і зв"язуватися з нами ніхто не хоче, тому перед нами вибачились і всіх відпустили продовжувати проводити акцію.
Вже на Майдані я радий був побачити Лесю Оробець, яка також допомагала студентам. Сподіваюсь ми і надалі будемо діяти разом".


По-перше, мене дивує, чому я дізналася про цю акцію лише зі ЗМІ. Ні дзвіночка, ні розсилки.
По-друге, на фото, зробленому фотокором "Українських новин", видно приблизну кількість учасників акції. Десь 50-70. Не треба бути пророком, щоб зрозуміти, що коли така мала кількість людей намагається встановити намети, їх розженуть і запакують. Цього разу, щоправда, не запакували - завдяки нардепам.

Будемо сподіватися, що це була розвідка боєм - вимірювали (у секундах) швидкість реагування "Беркуту" і визначали, яка кількість нардепів потрібна для блокування одного автозаку :)
Tags: майдан, мєнти, нардепи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 23 comments