Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про Оксану і Юлю

Вчора Янукович пообіцяв зробити російську мову другою державною.
А мама скаліченої Оксани Макар записала дочку на відео, де напівжива дівчина навпіл з матюками вимагає покарання своїх кривдників.

Відео викликало неоднозначну реакцію. Люди, яким хотілося б бачити дівчину невинно постраждалим янголом, обурені тим, як мама могла викласти в мережу такий запис, і обзивають її дурепою. Хоча мама, безумовно, зробила все правильно.
Багато хто після перегляду відео пише, що дівчину не шкода. А чому? Хіба з першого дня не було відомо, що вона пила з ними і поїхала до них на квартиру?

Настільки я розумію, події того вечора відбувалися таким чином. Дівчина познайомилася з хлопцями у барі, пила з ними і добровільно пішла займатися з ними сексом. Не думаю, що їй щось підсипали - бо, по-перше, препарат знайшли б у неї в крові і одразу про це повідомили, по-друге, підсипають щось, коли хочуть пограбувати, а не переспати - до цього зараз повно охочих дівчат і без підмішування наркотиків, за яке настає кримінальна відповідальність.

Отже, вона пішла з ними добровільно. В процесі у одного з хлопців не вийшло. Він розлютився і задушив її. Після чого, побачивши, що дівчина ще дихає, її додушували шнуром, а потім оригінальним чином вирішили позбутися тіла. Мабуть, добряче п’яні були, бо твереза людина зрозуміла б, що труп таким чином не знищиш, його швидко виявлять і убивць знайдуть.

Я недаремно почала цей пост з Януковича.
Любі друзі, час позбуватися стереотипів и "чистоплюйства".
Якщо Оксана поводиться і розмовляє, як не найкращий представник суспільства - це не означає, що можна її душити і спалювати живцем, а покидьки мають гуляти на свободі і спалювати ще когось.
Якщо Юля надумала створити з Януковичем ПРиБЮТ і обирати Президента продажним парламентом - тобто, повелася приблизно так, як Оксана (через що, наскільки я розумію, Ющенко домовився з Януковичем, що віддасть владу йому, а Юля сидітиме) - це не означає, що вона має сидіти в тюрмі, Янукович - у Межигір’ї, а Україна має бути здана Росії.

І Оксана, і Юля за свої вчинки вже покарані, і покарані дуже жорстоко. Думаю, що обидві вже давно зробили висновок, що можна робити, а що не можна, і на більше, ніж на м’який докір, вони тепер не заслуговують.
Тепер час карати нелюдів.
Tags: миколаїв, тимошенко, уроди
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 102 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →