Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси на 16 березня

1. Акція на підтримку білоруського політв’язня Сергія Коваленка.

16 березня 2012 р., у п'ятницю, о 13.00 біля посольства Республіки Білорусь у Києві (вул. Коцюбинського, 3) відбудеться акція солідарності з білоруським політв'язнем Сергієм Коваленком, котрий продовжує голодувати у в'язниці та знаходиться в критичному стані.
Подібні акції, що закликають звільнити Сергія Коваленка, вже проходили у Білорусі та країнах Євросоюзу. Звільнити активіста вимагає також Президент Європарламенту Мартін Шульц.

Активіст Конституційно-Християнської Партії - Білоруського Народного Фронту Сергій Коваленко вивісив на головній новорічній ялинці м. Вітебська в 2010 р. національний біло-червоно-білий (невизнаний владою Лукашенка) білоруський прапор. Через це його було жорстоко побито та засуджено за кримінальною статтею до трьох років «домашньої хімії».
Наприкінці 2011 року арештований за порушення умов т. зв. «домашньої хімії». Покараний на 2 роки та 1 місяць колонії загального режиму. З 8 лютого Коваленко безперервно голодує. Таким чином він протестує проти цього рішення. Станом на 12 березня Сергій важив 51 кг при температурі 35,2°. При цьому зазнає переслідувань з боку силових структур його дружина з двома дітьми (Сергій був єдиним годувальником родини).
Білоруський прес-центр в Україні запрошує представників українських політичних партій, громадських об'єднань, журналістів та простих громадян висловити свою солідарність
із білоруським патріотом.

2. 16 березня о 13-00 Київська «Свобода» пікетуватиме Генпрокуратуру з вимогою покарати «мажорів» з Миколаєва.

16 березня 2012 року Київська міська організація Всеукраїнського об`єднання «Свобода» проведе пікетування Генеральної прокуратури України з вимогою покласти край свавіллю «мажорів» та найсуворішим чином покарати миколаївських дітей можновладців, які зґвалтували та намагалися спалити живцем 19-річну Оксану Макар.
Початок акції – о 13-00. Адреса: вул. Різницька, 13.
Tags: анонси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments