Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Невже СБУ нарешті зайнялася ділом?

На російському сайті КМ.RU опубліковано статтю (http://www.km.ru/ukraina/2012/03/11/vnutripoliticheskaya-situatsiya-na-ukraine/posolstvo-rossii-sdalo-rossiiskikh-izb), в якій стверджується, що в російських консульствах в Україні усіх громадян РФ, які прийшли, щоб проголосувати на виборах президента РФ, сфотографували і передали ці дані в СБУ. Таким чином нібито шукатимуть тих, хто незаконно має подвійне громадянство. Як стверджує видання, у "подвійних громадян" паніка. Вони бояться, що їх позбавлять українського громадянства і депортують до Росії. Як вам цитата: "Эти люди, честно исполнившие свой долг перед Отечеством (яким? - О.Б.), оказались под угрозой потери украинского гражданства и депортации с территории Украины".

Не знаю, як щодо депортації, а виловити їх і позбавити українського громадянства слід було дуже давно. Я колись напівжартома навіть плани розробляла, як це можна зробити: від імені гранично проросійської і українофобської організації оголосити про роздачу всім, хто має російські паспорти, якихось премій. А коли вони "засвітяться", перевірити, чи не мають ще й українського громадянства і українське відібрати :))

Звісно, я не впевнена, що написане у статті - правда. Там є багато моментів, що виглядають малоймовірними - наприклад, що росіян, які голосували в російському консульстві у Києві, що знаходиться на вул.Кутузова, почали відстежувати і фотографувати ще від метро "Печерська" (а як їх відрізняли? За ушанкою на голові і балалайкою в руці? :)

Цікаво, що за Ющенка цим ніхто не займався. Побачу Наливайченка - спитаю, чого це він. А за Януковича раптом за "подвійних" узялися. Не віриться якось. Хоча, хто його знає? Може, вирішив пошантажувати Путіна, що, якщо той не знизить ціни на газ, депортує до нього тисячі людей, які Путіну аж ніяк не потрібні. А у "подвійних", звісно, що паніка. Тут вони, певно, на березі моря живуть, а в Росії ніхто їм житла ні на березі моря, ні, тим більше, у Москві не забезпечить.

Думала зробити офіційний запит до СБУ, правда це чи ні, але ж це типова оперативна інформація, так що відповіді я не дочекаюсь :) Якщо це правда, то СБУшники мало не вперше зайнялися справою.
Tags: вибори, росія, сбу, українофоби
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 138 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →