Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Я не знаю іншої держави..."

Всі вже знають, що у Херсоні затримали студентів за розклеювання листівок проти Януковича.

ВЕРСІЯ МІЛІЦІЇ:

Молоді люди були затримані під час розклеювання листівок, в яких, як зазначається в протоколі затримання, «в грубій і образливій формі висміюється глава держави»... Всього у студентів вилучили 19 листівок.
Зі студентів також взяли пояснення, після чого їх відпустили.

«Студенти навіть не були затримані, тільки доставлені до райвідділу міліції для дачі пояснень. У міліції вони були 2-3 години, після чого їх відпустили. Якихось подальших процесуальних дій з цього приводу не проводилося, кримінальна справа не порушувалася. Тільки в день затримання проводилася перевірка за фактом розклеювання листівок і джерел їх появи», повідомила керівник Сектора зі зв’язків із громадськістю УМВС у Херсонській області, полковник міліції Олена РЕНКАС.

http://www.unian.net/ukr/news/489429-u-hersoni-zatrimali-studentiv-yaki-vismiyuvali-yanukovicha.html

ВЕРСІЯ ХЕРСОНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА СЕРГІЯ ЯНОВСЬКОГО:

Щодо студентів порушено кримінальну справу за ст. 196 ч. 2. (Групове хуліганство) Запобіжний захід – підписка про невиїзд.
За словами ректора цього ВНЗ (ХНТУ) Юрія Бардачева, студентам загрожує відрахування в разі прийняття судом рішення про протиправність їх дій.
За деякими даними, студенти були затримані міліцією і передані співробітникам СБУ.
Вчора вночі в гуртожитку був проведений обшук. Сусіди по гуртожитку повідомили, що шукали копіювальну техніку. Самі «злочинці» в гуртожитку не ночували.
Студенти також повідомляють, що їх попросили не розповсюджуватися про інцидент.

http://maidan.org.ua/2012/03/hersonski-studenty-zamahnulysya-na-svyate-prezydenta/

МОЯ ВЕРСІЯ:

Менти, звичайно, брешуть як дихають, але все-таки, я думаю, речник МВС не стала б брехати по факту, порушено чи ні кримінальну справу. Вочевидь, вона просто каже не всю правду. Студентів дійсно потримали пару годин і відібрали у них пояснення, після чого передали їх працівникам СБУ. І вже ті проводили обшук. Обшуки без порушення кримінальної справи і постанови суду можливі, але трапляються не так часто. Скоріше за все, справу порушено і постанову на обшук у судді отримано. Але вже не міліцією, а СБУшниками.

Я сама на 100% не впевнена у правдивості цієї версії, бо інформації ще замало. Але "бєспрєдєл наліцо", і результат буде такий самий, як завжди: бурхливе поширення дотепних листівок :) Я-то думала, до речі, після міліцейського повідомлення, що там справді якась нецензурщина, якийсь аналог російського "Хутін Пуй" (хоча в Росії це носять на великих банерах, і нікого вже за це не затримують), а тут - лише констатація факту і ні слова брехні :))
Tags: студенти, херсон, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 23 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →