Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Дніпропетровську знову вимагали перейменувати вулиці, названі на честь катів

29 лютого у Дніпропетровську відбувся мітинг протесту проти відмови апарату міської Ради винести на сьогоднішню сесію питання про перейменування вулиць, названих іменами катів Постишева, Чубаря та Косіора, повідомляє прес-служба ДОО УНП.

Як повідомлялося раніше, 15 лютого керуючий справами міськвиконкому Микола Отченко завірив представників мітингувальників, що це питання обов’язково буде розглянуто, проте внаслідок кулуарних інтриг цього не сталося.
Оскільки це питання знімають з порядку денного вже вдруге, в обох випадках в останню мить, голова Дніпропетровської організації Української Народної партії А.Сокоринський висловив думку, що, імовірно, більшість депутатів готові проголосувати за перейменування, тому відверті сталіністи, перебуваючи в меншості, вдаються до кулуарних інтриг.

Виступаючи на мітингу, А. Сокоринський назвав ганьбою той факт, що в козацькому краю, де постала Січ, ми досі не маємо вулиць імені героїв нашого народу. На його думку, це трапилося тому, що українці не спромоглися обрати в Дніпропетровську українську владу. У зв’язку з чим народник закликав до єдності всіх патріотичних сил.
Tags: дніпропетровськ, українська народна партія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment