Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Червона картка для Януковича

На жаль, не змогла бути сьогодні на цій акції, тому використовую фото і реліз прес-служби ВО "Свобода".

27 лютого 2012 року в Києві біля Адміністрації Президента українська молодь підвела підсумки дворічного правління Віктора Януковича та його команди. Молоді патріоти висловили свої претензії до уряду і вимагали прибрати Януковича «з поля».

Акцію ініціювали молоді активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ВО "Батьківщина", "Фронту Змін" та Народного Руху України. Також захід підтримали інші молодіжні середовища. Ця акція стала стартом національної молодіжної кампанії "Вставай!" із головним завданням – виведенням з української політики Януковича та його команди.

Учасники нагадали про конкретні обіцянки, дані молоді, від яких Янукович відступився у своїй діяльності на президентській посаді.

Під час цього заходу присутні тримали плакати з написами «Тотальна українофобія замість якісного розвитку освіти», «Будує Межигір’я замість житла для молоді», «Фінансує тушок замість підвищення стипендії» тощо. Вони скандували гасла «Ганьба владі!», «Революція!», «Януковичу червону картку!» та інші.

Кожен з присутніх мав можливість особисто «показати» червону картку і пояснити чим саме його не задовольняє сьогоденна влада.
Tags: банкова, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments