Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про ще одну безглузду фальсифікацію у справі "васильківських терористів"

СБУшники записали на підкинуті "васильківським терористам" компакт-диски власні агентурні повідомлення.

15 лютого під час допиту один із підсудних у так званій справі “васильківських терористів” Ігор Мосійчук оприлюднив досить цікавий документ, який містився на CD-диску, підкинутому і вилученому працівниками СБУ 22 серпня 2011 року під час проведення слідчих дій у Василькові разом з так званим саморобним вибуховим пристроєм та листівками, які містять в собі погрози підірвати пам’ятник Леніну в м. Бориспіль. Цитуємо повний текст цього файлу за повідомленням прес-служби СНА:

“Голова Київської обласної не легалізованої в органах державної влади радикальної структури “Патріот України” Сергій Бевз отримав вказівку центрального керівництва з м. Харкова щодо необхідності проведення 12 лютого ц.р. в м.Києві та районних центрах Київської області акції протесту проти урядової політики діючої влади.

Зокрема, акцент пропагандистської діяльності буде робитись на прийнятті “дестркутивного” Житлового кодексу та підвищенні владою тарифів на енергозбереження для населення. При цьому, у випадку відсутності можливостей активістів осередків “ПУ” організувати іміджеві акції на центральних площах районних центрів Київської області (малий чисельний склад та ін.) останні будуть вдаватися до провокативних дій у формі вивішення організаційних вимог або банерів чи набиття трафаретів (написів) на прохідних Обленерго, ТЕЦ, гідроелектростанцій, які належать приватним групам, або у інших місцях масового скупчення людей.

Крім цього, для висвітлення вищесказаного, активістами “ПУ” планується залучення представників місцевих ЗМІ, що надасть змогу привернути увагу громадськості до праворадикальних рухів та в подальшому збільшити чисельність “ПУ” та “СНА” для проведення більш радикалізованих акцій проти діючої влади (марш 18 жовтня 2008 р.)”.


Як бачимо, авторами цього тексту аж ніяк не можуть бути підсудні у справі так званих “васильківських терористів” Ігор Мосійчук, Сергій Бевз, Володимир Шпара. Адже вони не могли складати самі на себе доноси. Автором цього файлу, ймовірніше за все, є оперуповноважений СБУ Дмитро Єрмакович, який сам зізнався, що “отрабативал” підсудних у справі так званих “васильківських “терористів”. Отже, з великою вірогідністю можна припустити, що саме Єрмакович на своєму комп’ютері формував CD-диски, вилучені у Василькові 22 серпня разом із саморобним вибуховим пристроєм і на яких містилися схеми, за якими, згідно експертизи, нібито виготовили СВП. Непрофесіоналізм Єрмаковича вражає. Навіть елементарну провокацію, не засвітившись, організувати не можуть. Більше того, на вилучені диски, скоріше за все, цією ж особою поспіхом випадково були перенесені ще декілька файлів, які не мають абсолютно жодного відношення ані до діяльності підсудних, ані до діяльності організації “Патріот України”. Це паспортні картки з УЖКГ міста Українки двох вболівальників ФК “Арсенал”.

Дані дії штатних або позаштатних співробітників СБУ свідчать про їх повний непрофесіоналізм і про те, що співробітниками СБУ здійснюється тотальний контроль за діяльністю громадських організацій в Україні. Як доказ вищевикладеного, наводимо фотокопію 95 сторінки тому першого кримінальної справи так званих “васильківських терористів” по звинуваченню І. Мосійчука, С. Бевза, В. Шпари в готуванні до терористичного акту - до нібито підриву пам’ятнику Леніну в м. Борисполі, на якій зображено фототаблицю до протоколу огляду від 25.10.2011 року CD-дисків, вилучених співробітниками СБУ в м. Василькові 22 серпня, вкладену слідчим в ОВС слідчого відділу Управління СБ України в Київській області майором юстиції В. Півнем.

Нагадуємо, що наступне судове засідання по справі “васильківських терористів” відбудеться 28 лютого о 14-00 у Києво-Святошинському районному суді за адресою м. Київ, вул.Мельниченка,1.
Tags: бєспрєдєл, патріот україни, репресії, сбу
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments