Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Другий секретар Табачник

Друзі, ми несправедливі до Януковича.
Навіщо ми знущаємося з нього, два роки вимагаючи звільнити Табачника?
Зрозумійте, не може він цього зробити. Повноважень не має.

Старші люди, мабуть, пам’ятають: у радянські часи першим секретарем Компартії республіки була людина, умовно кажучи, корінної національності, яка офіційно представляла цю республіку. А другим секретарем, який пильнував за першим і мав реальну владу, був, умовно кажучи, росіянин, призначений з Кремля.
Так ось, вимагати від Януковича звільнити Табачника - те саме, що вимагати від першого секретаря звільнити другого. Не може він цього зробити, бо не він призначав. Скоріше другий першого звільнив би :) Звісно, першого теж призначали з Кремля, але другий йому не підпорядковувався.

Нещодавно Ганна Герман, ні багато ні мало, порівняла ініціативи Табачника з валуєвським циркуляром. Її висновок: "Табачник, як і Валуєв, не вічні". Так що, Табачник обійматиме свою посаду, поки він живий?

Я не такий радикал, як Ганна Герман, і вважаю, що Табачника слід прибрати якось інакше :)
І якщо стало очевидним, що Янукович не в змозі цього зробити - це означає лише те, що кремлівських призначенців треба гнати усіх разом. А з самими кремлівцями, схоже, скоро росіяни розберуться. Останнім часом у них починає виходити.
Tags: табачник, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments