Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

«Свободу» – Табачнику! (фото, відео)

Сьогодні, 20 лютого, «Студентська Свобода» провела марш проти законопроекту № 9655 «Про вищу освіту», що має розглядатися у березні, і за відставку Табачника, який нещодавно додумався запропонувати скорочення вивчення української мови та скасування у школах предмету «Історія України». На акції, як заявили свободівці, були студенти з усіх обласних центрів України і київських університетів ім. Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ», НаУКМА, КНУБА, НАУ та інших.

Активісти колоною пройшлися від Майдану Незалежності до комітетів Верховної Ради на Грушевського, де провели мітинг і символічно повісили опудала Віктора Януковича, Дмитра Табачника і голови парламентського комітету з питань науки та освіти Максима Луцького – ініціатора і лобіста законопроекту, проти якого вже тривалий час протестують студенти.

Дорогою молодь грюкала пластиковими пляшками і скандувала гасла: "Пам’ятай, чужинець, тут господар українець!", "Ре-во-лю-ція!", "Виходь, бунтуй, Україну рятуй!", "Табачника на нари!", "Табачника, собаку, повісим на гілляку!", "Знання – не товар, універ не базар!", "Бунтуй, кохай, права не віддавай" (цікаво було почути останні два гасла, адже їх зазвичай використовують під час протестів активісти лівих студентських рухів). Попереду несли великий банер "Табачника на нари – тоді підем на пари". Були й інші банери, більшість із них саморобні, що не може не тішити.

Майбутні повішені йшли разом з усіма, це були хлопці у масках, «Янукович» вів на мотузці «Табачника» і «Луцького» (у мене таке враження, що насправді ці мотузки трохи довші; оминаючи руку Януковича, вони тягнуться просто у Кремль). Коли настав час вішати антигероїв, маски причепили до порожніх костюмів.
Читати далі на www.bilozerska.info

Tags: свобода, студенти, табачник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →