Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Футбольний турнір пам’яті Ярослава Стецька

19 лютого в Києві пройшов 6-й розіграш турніру на Кубок пам’яті героїв з міні-футболу серед молодіжних та студентських команд, повідомляє Українська інформаційна служба. Цього року він був присвячений визначному діячеві українського національного руху, голові Проводу ОУН (бандерівців), лідеру Антибільшовицького Блоку Народів Ярославу Стецьку, якому в січні виповнилося 100 років. Турнір традиційно організовано ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за сприяння громадської ініціативи «Оновлення країни».

В змаганнях брали участь команди МНК, студентські збірні Києво-Могилянської Академії, економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка «Економфак», НАУ, команда фан-клубу римського «Лаціо» LSK Alati, команда Молодого Народного Руху, МГО «Студентської спілки «Студентський актив», а також команда «Олімпійські резерви».

Турнір відбувався за «олімпійською системою» - навиліт. В результаті до півфіналу вийшли команди МНК, МНР, НАУКМА та «Студактиву».

В фінальному двобою сильнішим виявився Молодий Народний Рух, який здолав «Студентську спілку «Студентський актив» з рахунком 3:2. Третє місце – за Могилянкою, яка переграла Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Організатор турніру, член МНК та активіст «Оновлення країни» Сергій Пархоменко подякував командам за участь і відзначив, що за 6 років завдяки турніру між різними організаціями налагодилася ефективна співпраця, було віднайдено нових активістів патріотичного руху та заангажовано нових партнерів до спільних заходів.

«Впевнений, окрім спортивних змагань, ми спільно організовуватимемо й інші акції, спрямовані на підняття почуття патріотизму в країні», - підкреслив Пархоменко.

Tags: спорт
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments