Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Огляд новин :)

Ольга Сумська заявила, що після підписаного нею листа до впливових жінок світу проти Тимошенко їй почали погрожувати.

"Я зараз отримую погрози та мати в Інтернеті. На мобільний телефон були дзвінки, і на домашній телефон також. Пишуть різне: і паплюжать, і обзивають. Мене вони вражають своєю жорстокістю та ненавистю. Мене вразило, що народ може так сприймати мою громадянську позицію... Я зараз перебуваю на межі того, щоб прийняти рішення поїхати працювати до Росії".

По-перше, підписаний Сумською лист не є висловленням її громадської позиції. Її громадська позиція - це наміри їхати до Росії.
По-друге, тут переплутані місцями причина й наслідок. Сумська хоче отримати роботу у Росії і тому підписала листа проти Тимошенко.
Мала розуміти, що дії цієї влади підтримувати ганебно.

Тим часом податкова вимагає від Тимошенко 2 мільйони гривень. Вочевидь, треба чекати, що скоро у Качанівську колонію прибудуть штрафувати Юлю пожежна інспекція, санепідемстанція і представники ДАІ.

А наша люба міліція, виявляється, досі не повернула сервери Ex.ua і невідомо, коли поверне, бо у них "процесуальні труднощі". Перекладаю зрозумілою мовою, що це таке. Це коли у голову не приходило, що доведеться повертати і десь воно кудись розповзлося, а тепер доводиться шукати і збирати докупи. Коли мені повернули вилучені у мене 162 компакт-диски, десь 3 або 4 були не мої: на них були відеозаписи з якихось камер спостереження. А нетбук, як мені сказав мій друг-комп’ютерник, вмикали і користувалися ним протягом місяця майже щодня :)

Хлопці з Ex.ua, коли вам нарешті повернуть сервери, будьте дуже уважні і добре перевірте, чи вони таки ваші. І до зміни цієї влади взагалі нічого в Україні більше не тримайте. Щоб мороки не мати.

Є й позитивні зрушення. ДАІшнику Гетьманцеву, через якого закривали сайт "Дорожний контроль", так само, як і судді Саламан, що прийняла таке рішення, загрожує звільнення.
Це не може не радувати. По-перше, чиновникам etc. час звикати, що їх покарати можуть не лише за незаконні дозволи на щось, а й за незаконні заборони. По-друге, зверніть увагу на те, що саме обурило ДАІшника: КОМЕНТАРІ під відео, на якому Гетьманцев спілкується з представниками "Дорожного контролю". От, приміром, допишу я зараз цей пост, натисну на кнопку "Відправити", хтось це прочитає і відкоментує: "Це доводить, що Янукович, Сумська і Гетьманцев - м...ки". Після чого ця трійця подасть до суду, щоб мені закрили сайт. Правда, мило?

По руках їх, рідненьких. По руках. Щоб не нахабніли. Бо не розуміють інакше.
Tags: мєнти, тимошенко, інтернет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 75 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →