Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Український сир для російського посла

Сьогодні, 17 лютого, у Російському центрі науки і культури в Києві відбувся круглий стіл «Лютнева революція 1917 року: влада, опозиція, народ. Історія і сучасність», організований Центром системного аналізу і прогнозування POLIT.UA за підтримки посольства РФ.

На заході був присутній і сказав вітальне слово російський посол Михайло Зурабов, з вітаннями і доповідями виступали директор українського філіалу інституту держав СНД Володимир Корнілов, керівник представництва Росспівробітництва в Україні Костянтин Воробйов, проректор МГИМО (У) МЗС РФ Олексій Подберьозкін, академік РАН Юрій Пивоваров, українські науковці С.Кульчицький та В.Якушик та інші. На заході був присутній, зокрема, головред опозиційної російської радіостанції «Эха Москвы» Олексій Венедиктов. Здається, був і Костянтин Затулін.

Це не вперше вже вони проводять такі «історичні зустрічі», темою минулої було убивство Столипіна. Наскільки я зрозуміла, мета таких зустрічей – не стільки історичні дослідження, скільки пошук паралелей із сучасністю. У мене, на жаль, не було можливості послухати всі доповіді і вловити усі натяки, але постійна плутанина - «в» чи «на» Україні нагадала мені нещодавній "хохлос…ч" у Навального. Наприклад, на першій сторінці підшивки документів, що були роздані учасникам круглого столу, двічі було «в» і двічі «на». У вітальній промові посол Михайло Зурабов спочатку сказав «на Украине», а через кілька речень – «в».
І не кажіть, що це дрібнички – лише по таких «дрібничках» і побачиш справжнє ставлення.

На початку заходу голова секретаріату ГП КУН Володимир Манько презентував російському послу шматок українського сиру, з якого стирчав синьо-жовтий прапорець, зі словами: «Шановний пане посол! Хочу презентувати вам українського сиру. Спробуйте його – він дійсно найкращий у світі. І, може, тоді ви розблокуєте імпорт українського сира до Росії». «Це слушна думка», - відповів українською Зурабов.

Сир з прапорцем одразу ж забрали зі столу і поставили збоку, біля кімнатної рослини, де він і лежав, вочевидь, до кінця заходу (див.фото) - на якому, до речі, дуже своєчасно згадали про революції.

Більше фото тут:
http://www.bilozerska.info/?p=5867



Tags: кун, посольство рф
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments