Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над "васильківськими "терористами" 15 лютого 2012. Покази підсудних Мосійчука і Шпари

15 лютого у Києво-Святошинському районному суді продовжився розгляд справи так званих «васильківських «терористів» - Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпари, яких звинувачують у підготовці теракту – намірі підірвати пам’ятник Леніну у Борисполі (вже демонтований місцевою владою), розповсюдженні листівок із закликами до повалення конституційного ладу, а також у незаконному поводженні зі зброєю і вибухівкою.

Минуле засідання закінчилося тим, що Ігор Мосійчук зачитав свої покази, але питання йому ще не ставили. На цьому засіданні прокурор, захисники, інші підсудні і суддя поставили йому дуже багато питань. Мосійчук на них відповів. Далі судді здалося, що його покази, дані в суді, різняться з тими, що були дані під час досудового слідства. Суддя зачитав ці попередні покази (особисто я суттєвої різниці не побачила), а Мосійчук сказав, що не відмовляється від своїх попередніх показів, просто на суді він трохи їх доповнив, бо після арешту був у такому психологічному стані, що не міг одразу згадати все.

Далі почався допит Володимира Шпари. Він дуже чітко розповів про усі порушення, допущені СБУшниками під час слідчих дій. Для будь-якого неупередженого слухача після його розповіді все мало стати абсолютно ясним. Якщо покази Мосійчука проливали світло на причини «замовлення», то покази Шпари – на механізм підкидання «речдоків». Ясна річ, винними в інкримінованих їм злочинах усі троє підсудних себе не визнають.

Допит Шпари не закінчився. Суддя оголосив перерву до 14:00 28 лютого.

Далі, як завжди, - КОНСПЕКТ ЗАСІДАННЯ.

Читати повний конспект засідання на Bilozerska.info >>>

Tags: васильківські терористи, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments