Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ніякої білості і пухнастості!

Вчора у мене виникла в Інтернеті міні-дискусія з приводу деяких моральних аспектів. З якого приводу - зараз не дуже важливо, суть у тому, що пара людей у цій суперечці дозволили собі розмовляти з позицій високої моралі та етичності.

Звісно, я тільки за високу мораль, хоча й переконана, що високоморальні люди ніколи моралі іншим не читають, а віддають перевагу впливу на оточуючих за допомогою власного прикладу.
Але я за те, що дотримання будь-яких моральних норм є необхідним, тільки коли маєш справу з порядними людьми. А шулерів треба бити по голові канделябрами.

Ось провели БЮТівці нескладну спецоперацію - заслали до тушок свого Забзалюка, і він зумів зібрати докази нечуваної корупції - перекупу депутатів у стінах ВР - про що всі знали, але не мали цих доказів, а проти презумпції невинності не попреш.
Усі на світі шпигунські ігри завжди вважалися справою брудною. Іноді, до речі, чимось подібним доводиться займатися й журналістам під час проведення журналістських розслідувань (найпростіший приклад - найнятися за гроші на проплачений мітинг, крадькома усе записати і зазняти, а потім опублікувати репортаж-викриття). Звісно, що журналісти, які це роблять, виконують корисну і потрібну суспільству роботу - хоча особисто я таким майже ніколи не займалася, на шпигунство якийсь внутрішній блок.

Але ви подумайте: зараз регіонали і їхні тушки масово засуджують спецоперацію Забзалюка, називають її аморальною провокацією, проявом корупції, стверджують, що той, хто взяв хабаря, несе не меншу відповідальність, ніж той, хто давав, тощо. Тобто - теж стають у викривальну позу і читають моралі.

Оці, на яких проби нема де ставити, які платять 450 тисяч доларів за перехід до іншої фракції і ще по 20 тисяч щомісяця, які торгують національними інтересами направо і наліво, які призначають міністрами неприхованих агентів іноземної держави, які несуть відповідальність за діяльність силовиків, що фабрикують проти невгодних кримінальні справи, залякують і катують затриманих - оці повії повчають когось моралі! Немає слів. Та й не слова тут потрібні.

Гнати їх і не боятися забруднити при цьому руки. Прийти до влади і всіх перешерстити. Тих, що будуть викриті у злочинах, надовго посадити, конфіскувавши все майно у них та найближчих родичів. Решту - просто усунути від влади - краще за все назавжди. Це - єдина і чітка особисто моя умова підтримки опозиції. Якщо прийдуть до влади і негайно цього не зроблять - геть і їх.
Tags: хами
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 121 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →