Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Агітую за Кізіна!

Цей пост - нахабна і неприхована агітація голосувати за Сидора Кізіна - мого і всезагального адвоката і просто прекрасну людину :) Він зараз балотується у Житомирську облраду, там довибори. Хто має до цього якесь відношення - варто підтримати Сидора.
Енергії у нього стільки, що вистачить на десятьох - отже, буде працювати. І з моральними засадами теж все в порядку - він безкоштовно захищає в судах колосальну кількість людей - переважно націоналістів, яких репресує ця влада, але й, наприклад, Віталія Запорожця, справа якого не є політичною (але викрила прогнилість міліцейсько-прокурорської системи).

Маленьке повідомлення прес-служби Житомирської "Свободи", яку очолює Сидір, і кілька фото:

"Виборча кампанія голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидора Кізіна у розпалі. Як відомо, він бере участь у проміжних виборах до Житомирської облради по 41-му мажоритарному округу в Червоноармійському районі.

У той час як офіційні засоби масової інформації продовжують інформаційну блокаду ВО «Свобода», свободівці використовують свій метод спілкування з людьми - «від дверей до дверей». Не дивлячись на 15-градусний мороз, націоналісти на чолі з Сидором Кізіним обійшли кожне село Червоноармійського району, зайшли у кожну оселю, щоб донести до людей простою зрозумілою мовою правду про нинішню владу і розповісти, як її подолати.

«Для перемоги нам не потрібні адмінресурс і шалені витрати на телеефіри. Дійти до кожного українця – ось свободівський рецепт успіху», - наголосив Сидір Кізін".


Ще кілька фото - тут:
http://www.bilozerska.info/?p=5720

Tags: вибори, кізін
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments