Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КРУТИ (фото, відео)

Вперше була у Крутах по такій холоднечі (з самого ранку – десь під -15). Людей, з цієї ж причини, теж було значно менше, ніж в усі минулі роки.

З нового, що я побачила – гармата попереду музейних вагончиків. Здається, позаминулого року її ще не було. Гармата ця не зовсім на місці, бо вона – кінця двадцятих років. Якщо робите реконструкцію – робіть якісно. Втім, фотографувалися біля гармати охоче :) Ще люди по черзі фотографувалися із кількома хлопцями і дівчатами в одностроях тих часів.

Спочатку набігли покладати квіти якісь офіційні діячі і масовка під прапорами Партії регіонів. Почалося це все біля 10-ї. Частина опозиціонерів (серед них – Молодий Народний Рух, НацАльянс і автономна "Третя позиція", у якої червоно-чорний прапор з точнісінько таким символом, як був у "Автономного Спротиву" пару років тому :) скромно стояли позаду, але більшість – УНП, "Наша Україна", унсовці – стояли подалі і чекали, поки це закінчиться. Крім короткого молебну, покладання квітів, фонограми на кшталт "Куди ж ти ідеш, синку?! Тобі ж усього 14 років! – Не бійся, мамо, все буде добре! Я іду воювати за Україну" – терпіти не можу такі фонограми, бо фальш ріже по вухах) і кількох слів ведучого, здається, нічого більше і не було.
Коли ведучий згадав про привітання від Януковича, натовп (не той, що проплачена біло-синя масовка) довго скандував "Ганьба!".

Читати далі – на bilozerska.info >>>

Tags: герої україни, крути, свобода, священик, тягнибок
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments