Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над Віталієм Запорожцем. Покази свідків. Ч.1

Сьогодні, 26 січня 2012 р., у Броварському суді відбувся черговий розгляд справи Віталія Запорожця, який у селі Семиполки застрелив майора міліції Симоненка. Сьогодні допитували свідків. (До перерви встигли допитати двох)

Проблема в тому, що свідки – прості сільські люди, які дуже часто просто не можуть чітко сформулювати і розповісти, що вони бачили. Їхні покази, дані на попередньому слідстві і в суді, сильно відрізняються. А при питаннях з боку підсудного Запорожця чи його захисників суддя Міхієнкова постійно робить зауваження, знімає питання, називає це затягуванням розгляду і тиском на свідків. І так було ціле засідання. Обоє свідків зізналися, що їх били і вони не читали підписані ними протоколи допитів. Один обмовився, що тиск на нього триває і зараз.

Віталій хвилюється страшно і б’ється за свою долю, як звір. Схоже, він вірить у справедливість.

Біля суду, незважаючи на мороз (градусів 13) стоїть свободівський пікет з плакатом «Віталій Запорожець – наш герой». Долучилися також кілька хлопців з інших патріотичних організацій. Тримають фото Віталія з підписом «Заручник системи» і фотографію ката у погонах, який тортурував Віталія (це кадр з відео, зробленого мною у залі суду – на цього мєнта вказав тоді сам Запорожець).

А тепер подробиці (конспект, як завжди)

Читати далі – на bilozerska.info >>>
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments