Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День Соборності у Братстві вояків ОУН-УПА (фото, відео)

Вчора, 21 січня, відбулися 175-і Збори Київського Крайового Братства ОУН-УПА, за участі представників деяких патріотичних партій та організацій, присвячені Дню Соборності України.

Звісно, центральною темою розмови були майбутні вибори. Володимир Підіпригора від Братства вояків ОУН-УПА навіть заявив, що буде балотуватися у депутати ВР, пообіцявши в разі успіху постійно піднімати теми ОУН і УПА, і попросив у присутніх моральної підтримки.

о.Сергій ТкачукОтець Сергій Ткачук, капелан Братства вояків УПА, почав з проповіді про богообраність, від якої плавно перейшов до політики. Казав про шкоду від діячів, які використовують патріотичну риторику, а на ділі нічого не роблять. Наприклад, з "Нашою Україною", навколо якої об’єдналися колись всі праві, була домовленість про одне місце у прохідній частині списку для представника Братства вояків УПА - цю угоду вони не виконали.

Далі отець розповідав про цю прикрість на прикладі відбудови Стрітенського храму. Ющенко підписав указ про відбудову - але за 5 років його правління храм побудований не був. Зараз отець Сергій співпрацює з цього питання з бютівцями у Київраді, розмовляв з Кличком (який людина хороша, але нерелігійна) тощо. А ще йому подобається Яценюк, бо є людиною віруючою - практикуючим греко-католиком. Але у "Фронту Змін", на відміну від "Свободи", немає партійної структури.

Далі - на Bilozerska.info >>>

Tags: о.сергій, оун, соборність, упа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments