Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Завтра останній суд над авторами "другої яєчні"

Завтра, 6.01.2012 року, о 8.00 за адресою м. Київ вул. Хрещатик 42, це сумнозвісний Печерський районний суд, відбудеться останнє судове засідання над хлопцями, які підсмажили так звану "другу яєшню". На суді буде оголошено вирок. Прокурор вимагає для Богдана Тицького, Кирила Бабенцова та Олександра Лазаренка три роки ув’язнення. Прохання до всіх прийти і підтримати хлопців.

P.S. І ще одне повідомлення від Комітету визволення політв’язнів:

Друзі, два тижні тому Комітет визволення політв`язнів (КВП) розіслав всім Українським політв`язням у Харкові і Києві листи, в яких ми вітали хлопців з Новим роком та Різдвом Христовим! У них були листівки з Новорічними віршиками і Різдвяними колядками, а також до кожного листа була вкладена стаття Степана Бандери, написана до Різдва у 1957 році - "З невичерпного джерела".

Так ось, щойно зателефонувала координатор КВП журналістка Інна Сайфуліна, яка безпосередньо займалася відправкою листів, і повідомила, що їй без всяких пояснень повернули листи, адресовані "патріотівцям", так званим «васильківським терористам»: Ігорю Мосійчуку, Володимиру Шпарі та Сергію Бевзу. Листи явно були вскриті, наспіх заклеєні. Я не думаю, що хлопцям надходить багато листів, на сьогодні вистачає альтернативних засобів зв`язку. Так що не стаття Степана Бандери є причиною такої поведінки "ментів". Причина "ментівського" хамства - самі хлопці. Вони не винні у тому, у чому їх звинувачують (менти як ніхто це знають), але поводять себе сміливо, захищаються і нападають, кидаючи виклик самій "системі", тобто цим ментам. За це їх і намагаються позбавити будь-яких прав. Таке враження, ніби на вулиці 1937 рік. Але нічого, поки є такі хлопці, жива і Україна.

Героям Слава!
Координатор КВП Микола Коханівський
Координатор КВП Інна Сайфуліна (093-880-41-71).

Tags: анонси, політв’язні, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments