Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про напис "Юлі - волю!" у новорічну ніч і обшук у нардепа Павловського


У новорічну ніч на Майдані трапилися дві події.

По-перше, на стелі Незалежності під час виступу голови КМДА з'явився спроектований лазером вертикальний напис "Юлі - волю!".(Фото і відео звідси).

По-друге, до номеру в готелі "Козацький", де святкував Новий рік нардеп від БЮТ Андрій Павловський з друзями, увірвалися п'ятеро ментів, вибивши двері ногами, і вимкнули з розеток усі електроприлади. Думаю, вони шукали той самий лазер.

Поправте мене, якщо я помиляюся. Проекція лазером "Юлі - волю" по максимуму тягне на дрібне адміністративне правопорушення. Вриватися у номер народного депутата - злочин. Тим більше, без жодних ордерів і постанов. І щось я сумніваюся, що хтось за це відповість.

Зараз дехто знову піддасть мені обструкції, але я твердо стою на своїх позиціях: у нашій державі усі 450 нардепів, абсолютна більшість із яких зрадники і негідники, повинні мати недоторканність - задля того, щоб кільком порядним депутатам не могли завадити робити щось корисне.

З того, що відбулося, робимо ще один висновок: гасло "Юлі - волю!" якесь неповне і половинчасте. Правильне, повне гасло повинно звучати "ЗЕКА - НА НАРИ".
Tags: нардепи, новий рік, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 93 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →