Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Активісти організації «Патріот України»: «Якщо не припиняться репресії, ми зірвемо Євро-2012»

Сьогодні, 29 грудня 2011 р., в інформагентстві УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена арешту у Харкові лідера організації «Патріот України» і Соціал-Національної Асамблеї Андрія Білецького. У ній взяли участь ідеологічний референт ПУ і СНА Олег Однороженко, керівник Київської організації ПУ Євген Комісар та координатор Комітету визволення політв’язнів Микола Коханівський. Мав бути ще народний депутат Андрій Павловський, але чомусь не зміг.

«Декілька днів тому у Харкові затримали керівника організації «Патріот України», – почав Микола КОХАНІВСЬКИЙ, – і ця погана тенденція триває з початку року – українських націоналістів пресують міліція та СБУ. Білецького затримали за безглуздим звинуваченням у причетності до побиття людини біля офісу «ПУ» у Харкові. Це відомий випадко – неадекватний «афганець» обстріляв патріотівців гумовими кулями, вони гідно йому відповіли, хоча самі були травмовані. Вони звернулися до «швидкої» і міліції, в результаті вони сидять, «афганець» на волі. Терор влади проти дієвих органіацій, які не схиляються перед режимом внутрішньої окупації, триває.

Раніше «тризубівці», які спиляли голову Сталіну, отримали умовно, зараз намагаються залякати «Патріот». Це і ця справа у Харкові, і справа так званих «васильківських терористів». Всі київські керівники організації за гратами, тепер влада вирішила закрити і голову, щоб решта розбіглися Я сподіваюся, цього не станеться, бо є вища спаведливість і вища правда. Ми, КВП, будемо захищати їх всіма засобами і добиватися їхнього звільнення».

Є хороша тенденція, зазначив Коханівський, – коли йдеться про звільнення політв’язнів, люди різних поглядів об’єднуються і встають на їхній захист, і влада відступається. Не до кінця, звісно, дає умовно і т.д. Але активісти податкового Майдану і відпилювачі Сталіна зараз на свободі.

Далі – на www.bilozerska.info >>>

UPD. Люди, яких сьогодні згадували на прес-конференції як позаштатних працівників СБУ, здійснили збройний напад на Харківський офіс "Патріоту України". Є поранені. Подробиці тут:
http://sna.in.ua/archives/12657
Tags: патріот україни, прес-конференція, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 54 comments