Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Нехай бояться! (Моя колонка на "Українському тижні")

Ну ніяк наша влада не полишить своїх марних сподівань і намагань узяти під контроль ще й інтернет.

Нещодавно президент Янукович дав доручення Уповноваженому з прав дитини Юрію Павленку створити міжвідомчу робочу групу для вироблення національної системи контролю захисту дітей від шкідливої інформації...

...Наскільки інтернет і люди, які вміють використовувати його за призначенням, заважають владі, поясню на несподіваному прикладі. Якось випадково трапився мені у Мережі матеріал під назвою “Поради дружині моджахеда”. Моджахед в ісламі – це той, хто бере участь у Джихаді, тобто війні за віру. Якщо ж обійтися без релігійних термінів, то це озброєний повстанець, який живе на нелегальному становищі, бере участь у нападах, диверсіях, вбиває людей, серед яких є цивільні. Автор тексту – дружина такого повстанця, вона ділиться власним досвідом і пише, виходячи з того, що дружини моджахедів в усьому підтримують своїх чоловіків, пишаються ними і в разі потреби готові надати їм та їхнім товаришам будь-яку посильну допомогу. Тобто, кажучи мовою закону, цих жінок можна розглядати як посібниць терористів.

Отже, автор дає поради, як поводитись на допиті, щоб не підставити чоловіка та його побратимів, розповідає, що в домі у жінки, чоловік якої веде збройну боротьбу, неодмінно відбудеться обшук, під час якого конфіскують усі носії інформації – тому треба заздалегідь подбати про те, щоб не тримати вдома – в комп’ютері, на дисках чи флешках – фотографії, на яких є, наприклад, чоловік і його друзі, тощо.

Зрозуміло, що візити силовиків до таких жінок, обшуки і допити – явище цілком логічне. Але я була вражена, прочитавши цей текст. Тому що особисто я, людина, що не порушує законів і ніяк не пов’язана з терористами, вже рік змушена поводитись так само.

Читати повністю на сайті "Українського Тижня" (відкриється у новому вікні)

Tags: статті мої, терор, інтернет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments