?

Log in

No account? Create an account
лютий 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Фронт зима

Комітет визволення політв`язнів підвів підсумки року: боротьба триває

Posted on 2011.12.26 at 01:39
Tags: ,
24 грудня 2011 р. відбулося підсумкове засідання Комітету визволення політв’язнів. На збори завітав народний депутат ВРУ 5-го скликання Є. Гірник, який, виявляється, пильно стежить за діяльністю Комітету у ЗМІ та Інтернеті.

Про це повідомляє координатор КВП Кость Зацарний.

Ведучий зборів, один з координаторів Комітету Микола Коханівський, зазначив, що приводом створення КВП стали репресії проти членів ВГО «Тризуб», які відтяли голову незаконно встановленому в Запоріжжі погруддю Сталіна. Окрім багаторазових пікетів різних установ та збору коштів для ув’язнених, на Михайлівській площі, під УМВС було проведено резонансний флешмоб з розбиттям бюста Сталіна.

У демократичних країнах, йдеться в повідомленні, чомусь знають лише прізвища Тимошенко і Луценка. Але режим Януковича переслідує і простих громадян, і членів громадських організацій та партій, усіх, хто насмілився виявити активну громадянську позицію.

Комітет активно став на захист незаконно затриманої за смаження яєчні на «вічному вогнищі» юної поетеси Ганни Сінькової. Її героїчний чин був настільки неоднозначний, що навіть половина патріотичної громадськості сприйняла його негативно. Але завдяки кампанії, розгорнутій КВП на захист Ганни, її особистій мужності та гідній поведінці в суді, більшість патріотів твердо стала на її підтримку.

Весь цей час КВП переймався долею учасників підприємницького Майдану С. Костакова і О. Заплаткіна, яких півроку незаконно утримували у Лук’янівському СІЗО, та російського біженця О. Макарова, тортурованого міліціянтами в Одесі. Зокрема, під Лук’янівським СІЗО вперше було дано два концерти за участю гуртів «Вій», «Тінь сонця» та багатьох бардів.

Не оминув своєю увагою КВП сфабриковану СБУ справу «васильківських терористів». Апофеозом акцій на захист активістів ГО «Патріот України» став безпрецедентний акт закидання невідомими патріотами Адміністрації Президента димовими шашками.

Піднявся КВП і на захист Віталія Запорожця, який пострілом з мисливської рушниці припинив терор п’яного дільничого майора Симоненка над мешканцями с. Семиполки та прилеглих сіл. У центрі Броварів відбувся мітинг на захист Віталія за участю місцевих мешканців та односельців, а під міським ОВД було дано концерт на його підтримку. Учасники КВП активно підтримують Запорожця на всіх судових засіданнях та під стінами Броварського суду.

Вийшов Комітет і на міжнародну арену, обмінявшись під час спільної наради списками політв’язнів з білоруським опозиційним рухом «Разом».

Микола Коханівський підкреслив, що успіхи КВП стали можливі завдяки його безлідерній системі організації, що дало змогу поєднати заради свободи побратимів деколи полярні у своїх політичних поглядах організації. Він заявив, що доки в Україні панує режим внутрішньої окупації, КВП боротьбу не припинить.

ІА «Поряд з вами»,

Фото: Сергій Брунь

Comments:


kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-26 14:49 (UTC) (Посилання)
Біженець, біженець...Слободан Милошевич винищив сто тисяч етнічних українців Воєводини (Сербія), Славонії (Хорватія) й північної Боснії. Лимонов особисто воював на його боці, брав міста. Його хлопці помагали сербам зачищати села від несербів.
"Про НБП середини 1990-их можна і треба говорити лише як про ворога. Згадайте ЩО і ЯК писалося в "Лімонці" про Україну тоді. Згадайте провокації в Севастополі наприкінці 1990-их. Якби не путінська зачистка, російські нацболи і надалі створювали б на півдні нашої країни власну С"єру-Маестру за кубинським зразком", - пише Горлохват.
Previous Entry  Next Entry