Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про Юлині капці і нові медіа

Прокурор Лілія Фролова заявила, якщо називати речі своїми іменами, що Юлія Тимошенко симулює хворобу: «Я вважаю, що це, звісно, маніпулювання суспільною свідомістю і більш нічого через те, що, як ви пам’ятаєте, засоби масової інформації показували по телебаченню камеру медичної частини, де знаходиться засуджена Тимошенко. І, до речі, я звернула увагу на те, які капці стояли біля ліжка. Якщо ви не звернули увагу – біля ліжка стояли капці на великій платформі. Скажіть, будь ласка, якщо в людини болить спина, вона буде носити каблук або велику платформу? Звісно ж, ні».

Насправді маніпулює суспільною свідомістю якраз влада, в даному випадку - в особі пані прокурора. Вона не збрехала прямо: так, біля ліжка Тимошенко на тому відео справді стоять - не капці, до речі, а босоніжки на дуже товстій підошві. Але пані прокурор поставила знак рівності між такою платформою і високим підбором, нібито це однакові речі.

Розраховано це на те, що люди запам’ятають: "Ага, прокололася Юлька, у неї в камері взуття на шпильках". Але є нові медіа, і завдяки їм кожен, хто схильний перевіряти те, що йому впарюють представники влади, може сам роздивитися Юлине взуття і зробити самостійні висновки.

У своїй заяві на ім’я керівника СІЗО Тимошенко розповіла, в яких умовах її утримували до переведення у санітарну частину: "В камері 242 ми знаходилися втрьох в п'ятнадцяти квадратних метрах з вікном без скла, без гарячої, а часом і без холодної води, з бетонною підлогою, полицями та табуретками, збитими з необроблених дошок ув'язненими, та "парашею" за метровою перегородкою".

Людина, в якої болить спина, дійсно не стане і просто не зможе носити високі підбори. Але товстої підошви, яка не задирає п’ятку, це не стосується. Вочевидь, у цьому взутті Тимошенко перевели у медчастину зі звичайної камери, а там воно було їй потрібне, щоб по ногах не тягнуло холодом від бетонної підлоги. Підозрюю, що це взагалі єдине її взуття без високого підбору. Хтось колись не на підборах її бачив? А якщо хтось думає, що взуття, куплене без примірки, сідає на ногу - той глибоко помиляється :) Зрозуміло, що й безрозмірні пенсіонерські капці чи якісь валянки такій жінці носити не можна. Вона змушена тримати імідж навіть у тюрмі, інакше скажуть - зламалася, опустилася.
Tags: політв’язні, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 68 comments