Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Українсько-білоруська солідарність

17 грудня у приміщенні Фундації імені Олега Ольжича відбулась зустріч між представниками білоруського опозиційного руху "Разом", головою якого є В’ячеслав Сівчик, і активістами Комітету визволення політв’язнів на чолі з Миколою Коханівським.

Під час зустрічі В’ячеслав Сівчик доповів про політичну ситуацію, яка на сьогодні склалася в Білорусі, і поділився досвідом боротьби в умовах тотальної диктатури. Микола Коханівський, виступаючи, наголосив, що ця зустріч відбувається в форматі тижня солідарності з Білоруською опозицією, який організував в Україні рух "Разом". І подякував білоруським "сябрам" за те, що вони, знаходячись поза межами Батьківщини, все одно продовжують боротьбу з окупантами. Також багато у чому Україна, на жаль, вже стала схожа на Білорусь, а саме - наявністю в Україні політрепресованих, зазначив Микола Коханівський.

Під кінець зустрічі представники КВП і руху "Разом" обмінялися списками політрепресованих - для того, щоб молитися і, по можливості, допомагати героям. Комітет визволення політв’язнів вже розпочав акцію на підтримку білоруського націоналіста Євгена Васьковіча. Кожен бажаючий може до неї долучитися. Детальніше за посиланням:

http://bilozerska.livejournal.com/557918.html

Інна Сайфуліна
Tags: білорусь, коханівський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Чоловік дембельнувся :)

 • Отримали другу дозу

  Доповідаю: вчора вакцинувалися другою дозою. Я та мої батьки. Астра Зенекою (перша доза була у березні Ковішилдом, вони взаємозамінні). Щодо…

 • Героям слава!

  Як і слід було очікувати, Росія дала хабаря керівництву УЄФА (вона завжди роздає хабарі лідерам міжнародних організацій), і ті вимагають внести…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments