Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Затримані!

Як повідомив мені активіст ЧорКому Богдан Тицький, сьогодні на Банковій відбулася мирна акція протесту, яка закінчилася затриманням приблизно 15 активістів.

"Ми хотіли з прапором ЄС пройти на Банкову, - розповідає Богдан. - У нас була заявка. Заборони суду не було. Але шлях нам перекрила міліція, а потім за наказом майора Оніщенка нас всіх затримали. Зараз сидимо в автозаку біля Печерського РОВД на Московській, 30".

Імена деяких затриманих: Богдан Тицький, Олександр Лазаренко (ЧорКом), Ярослава Пугачова, Мар'ян Ощановський (Братство св.Луки), Сергій Мельниченко, Петро Михайленко (КУПР).

Більше фото тут:
http://www.bilozerska.info/?p=4885


UPD. 13:30. Всі затримані ще у Печерському РОВД, на них зовсім нещодавно (що є порушенням) почали складати протоколи. Приїздив нардеп Ар’єв. Приходили і навіщось переписували дані хлопців слідчі з карного розшуку (інформація від Тицького).

UPD: 16:23 Затриманих у Печерському РУ ГУМВС били (принаймні одного - Петра Михайленка). Затримані повідомляють, що їх примушують підписати протоколи, що не відповідають дійсності. Вони забарикадувалися в актовому заоі і погрожують, що переріжуть собі вени. В одного напад астми.


UPD 16:50 Із затриманними в актовому залі нардеп Ар'єв. Склали заяву про порушення з боку міліції. У декого з хлопців на ногах видно тілесні ушкодження.

UPD 17:01 Відпустили п'ятьох, у тому числі двох дівчат. Інші сидять забарикадовані.Tags: банкова, братство святого луки, купр, репресії, чорний комітет
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments