?

Log in

No account? Create an account
серпень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

«Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!»

Posted on 2011.12.15 at 22:54
Tags: , , , ,
15 грудня в УНІАНі відбулася прес-конференція відпилювачів голови запорізького Сталіна, які нещодавно отримали умовні вироки. У ній взяли участь активісти ВО «Тризуб» ім.Степана Бандери Роман Хмара і Олексій Зануда, заступник голови Проводу організації Андрій Тарасенко, а також координатор громадської ініціативи «Оновлення країни» у Запоріжжі Дмитро Харьков.

Хлопці розповіли, що зараз вони подають апеляцію на рішення суду, але на позитивний результат не сподіваються. Для них це лише формальність, яку вони зобов’язані виконати, перш ніж матимуть право звернутися до Європейського Суду, на який вони і покладають усі сподівання.

Дмитро Харьков повідомив, що громадська організація, яку він представляє у Запоріжжі, продовжуватиме правовий захист «тризубівців», і розповів, що особисто судився проти незаконного встановлення пам’ятника минулого року і цього року подав до суду на комуністів з приводу повторного встановлення погруддя Сталіну, який українським судом визнаний винним у вбивстві голодом мільйонів українців. Підписи під зверненням до мера Запоріжжя з вимогою демонтувати пам’ятник Сталіну уже поставили більше 2,5 тис. українців.

Микола Коханівський спитав хлопців, чи збираються вони фінансувати окупантів, тобто виплачувати комуністам постановлені судом кошти. Андрій Тарасенко сказав, що ні, не збираються, через те й затягують справу за допомогою апеляцій, сподіваючись дочекатися справжньої української влади.

На питання журналістів, чи подавали хлопці скарги на тортури, яким їх піддавали в ув’язненні, Тарасенко відповів, що скарг була сила-силенна, писали в тому числі Карпачовій, били у набат, «але наша так звана правоохоронна система закривала на все очі і не знаходила жодних порушень закону».
 
На питання, чи збираються хлопці щось робити із новим пам’ятником Сталіну, вони відповіли: «Ми показали яскравий приклад, що з ним треба робити, а на все воля Божа і воля тих небайдужих людей, яким це дійсно пече».

Хтось із журналістів запитав, як складається професійне життя хлопців у зв’язку із вироком, чи не було проблем. Все нормально, відповіли хлопці, а Олексій Зануда додав, що одразу після звільнення пішов до церкви, і там до нього підходили незнайомі люди, потискали йому руку і дякували за вчинок. А в його родині змінилася «національна складова»: наприклад, двоюрідна сестра Ольга, яка виросла в Києві, була російськомовна і не вважала за потрібне вчити українську мову, після вчинку брата раптово перейшла на українську. І питала: «А чому ти раніше нам про це все не розказував?».

В кінці я ще раз перепитала у Романа Хмари: «Аж поки не буде рішення Європейського Суду, ви не будете повертати гроші комуністам?». Він відповів: «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!»

Довідка: 12 грудня Жовтневий районний суд Запоріжжя засудив 9 членів «Тризубу» до 2-3 років в'язниці з відстрочкою 1-3 роки за спилювання голови пам'ятника Сталіну в Запоріжжі 28 грудня 2010 року. 13 квітня суд відпустив їх на поруки 4 нардепів від «Нашої України».


Comments:


pingback_bot
pingback_bot at 2011-12-16 04:12 (UTC) (Посилання)

«Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я кр

User nato_tak referenced to your post from «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» saying: [...] ally posted by at «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» [...]
(Deleted comment)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-16 09:28 (UTC) (Посилання)
Ні, я ставив.
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-12-16 10:36 (UTC) (Посилання)
Ось тут можна підписати:
http://www.petitions247.net/stalin
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-16 13:42 (UTC) (Посилання)
Питайте Оленку, це десь тут було.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-12-16 09:02 (UTC) (Посилання)

«Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я кр

User switluy_spogad referenced to your post from «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» saying: [...] ally posted by at «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2011-12-16 09:22 (UTC) (Посилання)

«Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я кр

User lesnichiy2004 referenced to your post from «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» saying: [...] ally posted by at «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» [...]
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-16 09:28 (UTC) (Посилання)
Скажу, що в Запоріжжі росте покоління етнічних українців, народжене вже в Україні, що ходить до престижних українських шкіл, забезпечене й трішки вередливе. Воно хоче говорити українською не лише в школі.
От Арсен Мірзоян, що співає українською, - виразник саме цих, уже майже дорослих людей, 13-17 років.
(Deleted comment)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-16 17:34 (UTC) (Посилання)
Доведеться, друже...
Зверни увагу, що ці молоді різняться від так званих російськомовних українських націоналістів, які хизуються власним вивченням української мови, при цьому не надто бажають нею розмовляти й протиставляють себе україномовним, наприклад:
http://reznichenko-d.livejournal.com/256975.html
ці товариші зубами тримаються за свою російськомовність.
Ціную їхній патріотизм, але вони можуть на цій стадії застрягнути й тоді протиставитися нам. Як метиси в Мексиці під час революції.
У зросійщеній Україні вони горнуться до українців. В Україні для українців вони стануть квазіменшістю, згуртуються й відстоюватимуть права.
Вони вже часом роблять подвиг із факту, що вивчили українську, живучи серед українців в Україні. І тикають нам у вічі, ніби ми винні, що з дитинства балакаємо своєю, а не дебільним харківським піджин-рашеном із простих поширених фраз та з мінімальною словниковою базою.
От і цей кадр міг би стриматися щодо вусів і вишиванок. Особливо щодо вишиванок. І чим вони так муляють метисам?
Зверніть увагу, про вишиванки звичайно пишуть і говорять жиди та росіяни. Тобто цей тип продовжує хоча б частково мислити чужинськими категоріями при розрізнянні свого/чужого.
Не люблю сірий і брудний Харків, з натовпами азіятів і кавказців, із бридкою гавкаючою вимовою. І харків"ян, бо знаю багатьох начебто справних учених - кандидатів і докторів - начебто, й і з села, й українською говорять. Але при цьому вони гаряче й палко налаштовані проти всього українського й готові навіть незнайомим людям оповідати про свою ненависть до "жівадьора Шухєвіча" чи до Мазепи...
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-16 17:38 (UTC) (Посилання)
Отакі резниченки мені нагадують тупуватого, але хижого жида, з яким я колись учився й який казав на закиди в неукраїнстві: "А может, я в душЕ укрАінєц?". Лише тепер знаю, що відповідати. В дУші він українець, та й то лише по пояс.
Так от і більшість цих кадрів, що приблудилася до українства, такі ж.
Якби ці російськомовні герої були українцями, то не протиставляли б себе україномовним, не робили б подвигу із вивчення української. Бо якщо вони - українці, то такі ж, як усі, й брати решті. Не гірші, але й не кращі ж.
Є люди, що свідомо перейшли на українську, обравши спільнонародний шлях. Щоб не виглядати схожими на унтерменшів бодай у чомусь.
Ці хочуть конче лишитися при своєму. Страшно їм почати серед Харкова говорити по-людськи...
А інакше видно, що їхнє українство демонстративне, просто в ті спільноти, де зазвичай пасеться російськомовне стадо, їх чомусь випадково не взяли або витурили, от вони й подалися до українців у надії самовиразитися тут.
Я вже з такими зіштовхувався. На словах вони націоналісти й патріоти, та це їм не заважає водитися із грузином чи жидом - українофобами, бо, бачте, вони теж блогери й журналісти, ще й захищати беруться їх. Так само й коли таким кадрам пропонують виступити не проти уряду чи режиму, а проти, скажімо, антиукраїнських шовіністів із одного з вузів... як гадаєте, що кажуть? Правильно, їх це не обходить.
Слово "патріот" дуже в точку. Бо всі ці істоти з числа колишніх лимонівців і баркашовців, які несподівано на 30-му році життя відчули себе українцями, просто люблять свою "патрію", а не "націю", хоча й маскуються під націоналістів. І люблять її переважно без нормальних українців, винних у тім, що з дитинства говорять людською, а не собачою мовою, - нормальні українці для перевертнів якісь не такі.
Напівкровки або українствуючі чужинці рік-два поскачуть українцями, а далі подадуться назад у росіяни, в казакі, ятвягі, русіни. В жиди.
Крім того, мусимо дивитися вперед. Припустімо, що є спільнота не напівжидів чи напівкацапів, а стовідсоткових російськомовних українців. Якщо вони не хочуть свідомо перейти на українську раз і назавжди, то шанси, що в майбутньому ми отримаємо народ у народі, ворожу до України спільноту, об"єднану нетитульною мовою (за прикладом тюркомовних болгар чи греків - гагаузів і урумів, що ворожі до своїх етносів), дуже великі.
Поки що Запоріжжя, порівняно з Харковом, виграє.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-12-16 22:15 (UTC) (Посилання)

«Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я кр

User vorontsov_crew referenced to your post from «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» saying: [...] by at «Ми взагалі не будемо повертати гроші комуністам, я краще в тюрмі відсиджу!» [...]
Микола Коханівський
Я був у Харкові у 2009 році ще з двома "добрими хлопцями )". І ми навмисно ходили Харковом і "чіплялись" до людей, студентів, пенсіонерів, робітників, інтелегенції. Тобто питали їх "як проїхати-пройти" українською мовою, просили якихось безглуздих порад. Тобто цілий білий день наривались. Я був у вишиванці один з "добрих хлопців" зі "страшною" галицькою вимовою. Нам все чудово роз`яснювалися, 80 відсотків громадян переходили на державну мову, у "кафешках" обслуговуючий персонал до нас ставився якнайлюб`язніше і відразу переходив на державну.ЖОДНОГО "ексцесу" зацілий день не відбулося. По закінченню експеременту ми з друзями вирішили що Харків наше місто.
Висновок: Я звісно не живу постійно у Харкові, але можу дати не величку пораду. 1. Дівчинка активіст мусить роздавати листівки при підтримці 3 краще 5 "добрих (зухвалих)хлопців". 2. Наскільки я пом`ятаю у 90-х Харківське УНСО було поважною конторою, іне тому що толерувало і намагалося "демократично привернути на свій бік громаду". Поважають сильних, скиглярів і безкінечно толеруючих завжди будуть зневажати. Звісно у всьому треба мати міру,але я переконаний що Харків наше місто згадайте Харківський майдан 2004.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-12-17 22:20 (UTC) (Посилання)
Та ми з батьком теж питали. На низовому рівні, особливо, як чують, що з Полтави - моє місто в них уважається щиро українським, то багато хто щиро дуже ставиться.
Перехід відбувався так. Роззирнувшись, чи не йде директриса, переходили. Потім приходила директриса й, теж роззирнувшись, починала говорити українською.
Але колишній одногрупниці мого брата, львів"янці, та її мамі, почувши українську мову, жорстко нахамили в лікарні.
Previous Entry  Next Entry