Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Запоріжжі завершився суд над відпилювачами голови Сталіна. Завершився бійкою з комуністами

Як повідомляє reporter.zp.ua, а також телефоном Едуард Андрющенко, сьогодні Запорізький суд оголосив вироки тризубівцям, які рік тому відпиляли голову незаконно встановленому комуністами пам’ятнику людожеру Сталіну.

Роман Хмара, Василь Абрамів і Юрій Пономаренко отримали 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки; Олексій Зануда - 3 роки позбавлення волі з 2-річним випробувальним терміном, Віталій Вишнюк і Пилип Таран - 3 роки обмеження волі з однорічним випробувальним терміном, Анатолій Онуфрійчук, Василь Лабайчук та Едуард Андрющенко - 2 роки обмеження волі з однорічним випробувальним терміном.

Суд зобов’язав усіх під час випробувального терміну не виїздити за межі України і постановив тризубівцям відшкодувати вартість пам’ятника - майже 110 тисяч грн., але відхилив вимоги комуністів сплатити за моральні збитки і витрати на встановлення і відкриття пам’ятника.

Поки тривало засідання, під судом стояли два пікети - свободівський на підтримку хлопців, і комуністичний. Комуністи були з червоними прапорами і портретами Сталіна, скандували "Фашизм не пройдет", "За Родину! За Сталина! За нашу Победу!", а свободівці: "Комуняку на гілляку!".

Коли після суду Едуард Андрющенко давав інтерв’ю телевізійникам, ззаду хоробро підскочив молодий комуняка і розбив у нього на голові яйце. Після чого підскочили ще двоє, і почалася бійка. Сильно вдарили по нозі маму Едуарда Ніну Андрющенко, яка намагалася зупинити сутичку. Усіх забрали в міліцію. Все це зняли телевізійники і пред’явили відзняте ментам. Після перегляду у міліції не було претензій до Едуарда і його мами, і вони поїхали знімати побої. А затриманих комуністів приїхав визволяти їхній керівник Бабурин.

Закінчу тим, що я стовідсотково вірю у прихід нової влади, яка розпустить компартію за її людиноненависницьку ідеологію і зраду державних інтересів України, а також простежить за тим, щоб усі, хто встановлював незаконний пам’ятник Сталіну, катував затриманих тризубівців, хоробро бив жінку тощо, отримали не менше, але без жодного випробувального терміну.

Tags: запоріжжя, пам’ятник, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 144 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →