Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Відьма-професорка :)

Почитала у tamarasc кілька кумедних історій з життя, закортіло й собі :)

Вчилися ми з лєпшою подругою у вузі, практику проходили. І, як дві справжні відмінниці, не починали писати звіт по практиці аж до останнього дня. Прийшла неділя, в понеділок о дев’ятій здавати звіт, а в нас ще кінь не валявся.

А керівниця практикою, треба вам сказати, була сувора, злюща професорка, товста, із пасмами абсолютно сивого волосся, що завжди стирчало догори.

Нічого, думаємо, якось упораємось. Прийшла подружка в неділю до мене, сіли писати - оп-ля, нема тонких зошитів. І чистих товстих теж немає.
Ну, сіла я кропати чернетки, а вона побігла зошити шукати. А неділя ж! Все зачинено, зошитів нема. Лазить вона пару годин, я вже хвилююся, бо мобілками тоді й не пахло. Врешті приходить задоволена:
- Дістала-таки зошити! Тільки вони з мультяшними картинками на обкладинці, інших не було. Але я попросила, щоб дали хоча б два однакові, щоб з нас не дуже сміялися.

Беру я ті зошити, а там… на обкладинці… героїня мультику «Русалонька». Ні, не сама гарненька Русалонька, а відьма морська!Викапана наша професорка! Цю картинку з мультика я знайшла в Інеті, а на зошиті вона була противніша в 200 разів! Ще й сиділа в улюбленій позі тої викладачки.

Через пару секунд до подружки теж доходить, і ми вдвох ліземо під стіл від реготу. А потім ще годину робимо для зошитів самопальні обкладинки з ватману…
Tags: подруга, історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments