Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ще один день

Насправді - не зовсім звичайний, бо сьогодні - 20 років, як припинила існування Імперія Зла - Радянський Союз. Героїчному Кравчукові, вочевидь, вдалося перепити і обдурити Єльцина, і в результаті Україна отримала незалежність без кривавого протистояння. За це колись Кравчукові стоятиме пам’ятник. Так-так, не всі перемоги здобуваються у відкритому бою.

Казати про те, що справжню українську Україну ми не отримали тоді і не маємо зараз, вже стало дурним смаком. Ну, звісно ж, не мали і не маємо. І сьогодні біля Кабміну голодують чорнобильці, ув’язнена Юля не встає з ліжка, троє патріотівців, і не тільки вони, за сфабрикованою справою сидять у СІЗО, СБУ тисне на свідків, а менти катують затриманих.

Я не схильна зараз писати довгі політологічні статті на тему, чому так сталося і що треба робити. Треба гнати хамовладу, оце і все. А далі якось вже буде, просто тому, що гірше, ніж з нею, без неї не буде.Побула сьогодні трохи з чорнобильцями, а потім сходила у Раду познімати, як бютівці блокують трибуну, вимагаючи звільнення Тимошенко. І те, й інше - вже історія. Історія нашого малоприємного, на жаль, сьогодення.

А ще - сьогодні свободівці пікетували ВР проти закону про землю, а оригінальному Ляшку подарували живу корову, і він намагався завести її у ВР... Мєнти не пустили :)

P.S. На північному сході, схоже, назріває революція. Добре, якщо так. Дуже хочеться, щоб їм на якийсь, бажано максимально тривалий час, знову стало не до України.

Фотки - тут: http://www.bilozerska.info/?p=4660
(бо на ЖЖ знову не вставляються, кляті російські вибори)

Tags: верховна рада, репресії, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments