Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Міліціонерів, які безпідставно затримали хлопців, покарають?

Якщо ви пам’ятаєте, я писала про те, як 3 листопада ц.р. на мітингу біля ВР, а також біля станції метро "Арсенальна" були затримані свободівці Кирило Бабенцов, Едуард Ігольников та Артем Дробот. (http://www.bilozerska.info/?p=3885). Ігольникова і Бабенцова при затриманні сильно побили. На них склали протокол за статтею про адміністративне правопорушення, але суд згодом виправдав обох.

Після цього ми від нашого ІА "Поряд з вами" надіслали запит до Генпрокуратури, чи будуть якось покарані працівники міліції, які їх затримували, били і близько 7 годин протримали під вартою. Генпрокуратура, звісно ж, переадресувала нашого листа до прокуратури Печерського району м.Києва. І ось із неї прибула відповідь:

"Проведеною перевіркою прокуратурою Печерського району м.Києва встановлено, що Бабенцов К.О. та Ігольников Е.Ю. притягнуті до адміністративної відповідальності БЕЗПІДСТАВНО, у зв’язку з чим прокуратурою на адресу начальника Печерського РУ ГУ МВС України в м.Києві внесено подання З ВИМОГОЮ ПРИТЯГНУТИ ДО ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ співробітників міліції, які допустили порушення вимог законодавства".

Хай крихітна, але перемога. Приємно :)

http://www.poryad.com/?p=14482

Tags: мєнти, прокуратура, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments