Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Важливі новини стосовно в’язнів режиму

1. Тризубівця Віталія Применка (про його затримання я писала тут: http://www.bilozerska.info/?p=3094) перевезено до ізолятора тимчасового тримання міста Слов’янськ. Про це щойно дізналася його дружина Олеся Применко.

В ІТТ затриманого мають право тримати не більше трьох діб (UPD. Е.Андрющенко виправляє, що до 10 діб). Тобто, має відбутися суд, але про це не повідомили ні адвоката Віталія, ні дружину Олесю, яка є його громадським захисником. Напрошується питання: чому не повідомили захист?

Друзі (передусім журналісти), якщо в когось є знайомі у Слов’янську або ще якісь можливості дізнатися, чи дійсно саме в Слов’янському ІТТ знаходиться Віталій Применко і точну дату судового засідання, то прохання надати цю інформацію за телефоном: (050)8201642 Олеся Применко. Наперед дякуємо.

2. Завтра, 9 грудня о 13 год. у Броварському міськрайонному суді (вул. Возз’єднання, 1) має початися суд над мешканцем с. Семиполки Віталієм Запорожцем, що застрелив з мисливської рушниці майора міліції Симоненка, який постійно знущався з селян.

3. У суботу, 10 грудня, об 11:00, у Михайлівському соборі м.Києва відбудеться молебень за всіх українських і білоруських політв’язнів.

Tags: політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments