Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

СБУшники тиснуть на свідка у справі "васильківських терористів"?

6 грудня працівники Київського обласного управління СБУ, виконуючи свої попередні погрози, продовжили тиск на свідка у справі так званих “васильківських терористів” Юрія Бойка, повідомляє прес-служба Соціал-Національної асамблеї. До Національного університету державної податкової служби України, де навчається Юрій Бойко, завітали два оперуповноважених СБУ. Одним з них був Дмитро Єрмакович (“куратор нацруху” на Київщині) . Працівники СБУ зустрілися з керівництвом університету, де навчається свідок. Про предмет розмов можна лише здогадуватися, враховуючи їхні попередні погрози свідку щодо відрахування його із університету і “посадки”.

Після цього працівники СБУ зустрілися з самим Бойком і залякували його, зазначаючи, що через те, що він змінив покази (викривши таким чином брудну фальсифікацію справи) йому буде змінено статус із свідка на підозрюваного, або й обвинуваченого, і він постане перед судом.

Слід зазначити, що до таких брутальних дій по залякуванню свідка співробітники СБУ вдалися в той час, як сама кримінальна справа по обвинуваченню “васильківських терористів” Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпари вже передана до прокуратури Київської області і СБУ наразі немає до неї жодного відношення. Захисники Мосійчука, Бевза та Шпари пояснюють такі дії оперативних співробітників СБУ тим, що матеріали сфабрикованої кримінальної справи не встоять у суді, буде викрита фальсифікація і саме тому відповідальні за неї тиснуть на свідків, примушуючи давати неправдиві покази.

У свою чергу, Юрій Бойко планує звернутися зі скаргою на дії оперативників СБУ на ім’я Генпрокурора та Голови СБУ.

Tags: васильківські терористи, патріот україни, сбу
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments