Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Спасибі мешканцям Росії

У сусідній країні пройшли парламентські вибори. Правляча партія "Єдина Росія", вона ж ЄдРо, вона ж ПЖиВ (Партия жуликов и воров) передбачувано посіла перше місце, але втратила конституційну більшість. Путін, звісно, радий бути не може. Коли він пішов у прем’єри, ЄдРоси згвалтували конституцію, щоб у прем’єра було більше повноважень, ніж у президента. Тепер вони з Мєдвєдєвим домовилися про зворотню рокіровку (Путін - президент, Мєдвєдєв - прем’єр), і про це було оголошено до виборів - і от конституційної більшості, щоб знову змінити Основний Закон на користь Путіна, вже немає.

Інтернет-користувачі і деякі інші росіяни протистояли монополії на владу ЄдРа з донкіхотським героїзмом. Найбільшої популярності набула стратегія, запропонована блогером №1 Навальним: "Прийди і проголосуй за кого завгодно, крім ЄР". Вочевидь, справжній рейтинг правлячої партії - десь близько 10%, і вони побоялися накручувати собі 80 чи 90%, щоб у державі не стався вибух.

Втім, і голосування, і підрахунок голосів фальсифікувався тотально. Пальму першості у фальсифікаціях посів чеченський лідер Рамзан Кадиров - 99,5% за правлячу партію. Хакерськими атаками повалили ЖЖ і більшість опозиційних сайтів (але все одно не змогли запобігти розповсюдженню правдивої інформації і, м’яко кажучи, критичній оцінці "чесності" виборів). На мітингу невдоволених затримали блогера Навального, який вже зараз тримається як вождь і, певно ж, балотуватиметься у президенти Росії.

Спасибі мешканцям Росії - вони показали нам, який сценарій очікує нас на найближчих парламентських виборах. Хто попереджений - озброєний. Готуймося до масових фальсифікацій, затикання ротів незалежним ЗМІ, затримань опозиціонерів і результатів ПР, співставних з результатами ЄдРа. Так що після парламентських виборів Партія регіонів зможе носити горде звання ПЖиВ (у), тобто українського відділення Партии жуликов и воров.

Tags: вибори, росія
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 40 comments

Recent Posts from This Journal