Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Фронт Змін" на Михайлівській площі (фото)

Сходила на Михайлівську познімати мітинг «Фронту Змін» «Україна проти Януковича».
Людей багато, Михайлівська заповнена майже вся. Величезна кількість зелених «яценюківських» прапорів, стрічок «Україна проти Януковича» тощо, а також однакових табличок, де зеленим по білому написана назва області.
Нормальна організація заходу – в тому числі два спеціально встановлених і легкодоступних підвищення для зйомки. Дуже мало міліції, принаймні тієї, що у формі.

Коли я прийшла, депутати від «Фронту Змін» вже пішли на Банкову передавати Януковичу резолюцію, а зі сцени виступали партійці з різних регіонів України, а також музичні гурти. Казали, хто такий Янукович, що таке його влада, до чого вони доводять народ, і казали, що ракову пухлину слід вирізати, бо хіміотерапія вже не допоможе.

Загалом, мітинг був демонстрацією сили партії – один з тих, що проводить кожна політсила, здатна звезти до столиці велику кількість своїх прихильників. Наявність багатьох людей з різних куточків України має означати, що їм не створювали серйозних перешкод із транспортом. Означати це може все, що завгодно – від звичайної примітивної спроби розколоти опозицію до того, що Янукович вже почав потроху замислюватись, що доведеться віддавати владу, і підшукує собі серед опозиції такого наступника, який його не посадить :) Якщо це так – важке він узяв на себе завдання :)Tags: яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 54 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →