Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Львові «Свобода» та громадські організації вимагали відставки Азарова

2 грудня 2011 року Львівські обласна та міська організації ВО «Свобода» спільно з громадськими організаціями пікетували обласну державну адміністрацію, протестуючи проти політики уряду та прем’єр-міністра Миколи Азарова. Акцію протесту планували провести біля ринку «Шувар», який мав відвідати прем’єр-міністра під час візиту до Львова. Однак після того, як «Свобода» проанонсувала акцію протесту, програму перебування керівника уряду змінили, повідомляє прес-служба партії.

Через те, що Микола Азаров ховався від громади, пікетувальники вирішили прийти під адміністрацію. Тут зібралися, окрім свободівців, депутатів місцевих рад від ВО «Свобода», також представники чорнобильців, афганців, товариства рибалок, мешканці гуртожитків, а також інших громадських організацій.

Учасники пікету тримали плакати: «Де 450 мільйонів для Львівщини?», «Геть режим олігархів і бандитів!», «Ні – закриттю онколікарні в Дрогобичі!», «Ні приватизації землі!», «Торгівля землею – торгівля Україною!», «Азаров – у відставку!»

Голова Львівської міської організації ВО "Свобода" Іван Гринда зазначив, що за повідомленням прес-служби прем’єр-міністра, він повинен був відвідати ринок "Шувар" о 15 годині. «Відповідно було подано заявку на акцію на цей час. Проте чомусь в останній момент Азаров змінив свій графік. Замість того, щоб пройтися по ринку, поспілкуватися з народом, він сховався - очевидно, просто злякався. Тому пікет ми вирішили провести під стінами Львівської обласної держадміністрації, щоб таким способом висловити своє незадоволення та протест чинній владі», - зазначив він.

"Влада сьогодні зовсім не дбає про свій народ. Заборгованості із зарплат, корупція, несвоєчасні матеріальні виплати свідчать про цілковиту байдужість влади до своїх громадян. Ще одним підтвердженням є сьогоднішня поведінка прем’єр-міністра Азарова, який не лише зневажив керівництво обласної ради, але й усіх львів’ян", - заявила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех.

Учасники акції вирішили передати прем’єрові свої вимоги через облдержадміністрацію: це і вимоги щодо виконання соціальних гарантій чорнобильців та ветеранів, протест проти пенсійної реформи, проти приватизації селянської землі та інші. Депутати передадуть звернення обласної ради щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України, щодо нормативного регулювання правових відносин у сфері надрокористування, щодо негативних соціально-економічних наслідків реформування пенсійної системи, щодо захисту житлових прав мешканців гуртожитків та інші.

Tags: азаров, львів, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments