Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Лук’янівському СІЗО наглядачі гноблять в’язнів

У Лук’янівському СІЗО наглядачі гноблять в’язнів, винуватячи у цьому Тимошенко і Єврокомісію.

Про це ІА «Поряд з вами» повідомив один із так званих «васильківських терористів», що перебуває зараз у СІЗО, – Ігор Мосійчук.

«Все почалося напередодні дня народження Тимошенко (субота 26 листопада – О.Б.), – розповідає пан Ігор. – Спочатку в’язнів, яких мали звільнити у суботу або у п’ятницю напередодні, не звільняли. Звільняли лише з понеділка. Тобто, люди пересиділи дві-три доби, не дивлячись на те, що термін утримання закінчився.

Зараз камеру, де особисто я утримуюсь, обшукують щодня. При тому, якби просто обшуковували – це їхня робота. А вони просто знущаються: рвуть речі, кидають їх на підлогу, крадуть цигарки, навіть дійшло до того, що цукерки поїли, які були на столі. Продукти з речами змішують, і тому подібне.

Приблизно аналогічна ситуація у Володимира Шпари: його взагалі пообіцяли закрити у карцер, закрили чи ні, я ще не знаю.

Причому це якось пов’язано з приїздом Єврокомісії. Є такий керівник режиму на СІЗО, прізвище Домбровський, він і вони всі ходять і кажуть: «Приїхала комісія, тепер ми вас будемо всіх тут притискати і гнобити». Ця комісія по катуваннях, яка з Тимошенко зустрічалася, буде в Україні десь до 6 чи 7 числа. І вони всі ці речі прямо звалюють на них: «У тому, що з вами відбувається, винна Тимошенко, винна Єврокомісія».

Олена Білозерська,
ІА «Поряд з вами»
http://www.poryad.com/?p=14356

Tags: бєспрєдєл, політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments