Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День народження Тимошенко під Лук’янівським СІЗО (фото, відео)

Знайомі подзвонили мені, що на якомусь каналі сказали, що на день народження Юлі під СІЗО прийшло двісті чоловік.
Брехня, кажу, я щойно звідти. Кілька тисяч було як мінімум. На тротуарі і у дворі, звісно, не помістилися – стояли на дорозі. А квітів точно не порахуєш. Переважно троянди. Не чула, може, Юля їх особливо любить? Було навіть велике серце, зроблене з троянд. А вхід до ізолятору знизу догори обклеїли сердечками.

Бачила велику кількість стовідсотково непроплачених людей – переважно жіночок середнього і літнього віку, з трояндами усіх можливих кольорів.

Міліція була чемна, ховалася у дворах і не заважала. Хоча вчора і сьогодні зранку, кажуть, у прилеглих до СІЗО будинках перевіряли у мешканців документи. Також під виглядом ремонту перерили дорогу, що йде до СІЗО, а кілька днів тому перевели Тимошенко до іншої камери – теж нібито у зв’язку з ремонтом, а насправді – щоб вона не визирала у віконце і її не фотографували. Така дрібна хамовладна підлість.

Люди дуже непокоїлися – чи чує Тимошенко мітинг і концерт, чи чує, як всі хором скандують «З днем народження, Юля!». Зі сцени весь час повторювали фразу, що навіть якщо не чує – відчуває тепло сердець :) Але гучність була така, що Юля могла не почути, тільки якщо вона у карцері (наші політв’язні розповідали нюанси), а вона навряд чи там.

Ведучим був Олесь Доній. Виступали, змінюючи один одного, кілька політиків – кілька гуртів – знову кілька політиків. Співали зірки патріотичної естради – як шановані старшим поколінням - Ніна Матвієнко і хор «Гомін», так і молодшим - Марія Бурмака, Тарас Чубай, майже точно були «Гайдамаки» та «От Винта» (не почула, була на мітингу лише перші дві години, бо ще не зовсім одужала).


Надзвичайно сподобався народу «слем-поет» Артем Полежака, одягнений клоуном, голова то лиса, то у клоунському ковпаку, то у шапочці «Партія Регіонів»: «Президент моєї країни – ГОП-НІК!!».Також він виконав перекладену українською «Песню простого человека» Майка Науменко, вставивши туди власний куплет про Майдан, на якому влада ставить паркан, а герой пісні (це його боротьба) ходить туди кричати «Ганьба!»:)
Байкерський колектив «Кінг Сайз» (друзі Жені Тимошенко, як їх оголосили) співали пісню-панегірик «Юлія».


Молодий гурт з Луцьку «Фіолет» - просто молодці, сильні і оптимістичні протестні пісні у них.


Марічка Бурмака тепло привітала Тимошенко, цікаво звертаючись до неї – «Юліє Володимирівно», але на ти :) – і виконала свій хіт «Не бійся жити» і – а-капелла – «Ой на горі, на Маківці». Мені здалося, що вона була чимось дуже засмучена (чи, може, прихворіла просто?). На якості співу це не позначилось, але емоційно – було враження, що вона ніби долає себе. Я знімала її на фото і відео, стоячи під сценою, з жахливого нижнього ракурсу, жінок взагалі не можна так знімати, але мені не було куди відійти :((


Виклала лише пісню про Маківку, бо на «Не бійся жити» на низьких нотах запис сильно фонить – вочевидь, камера була занадто близько від колонки :((Про музикантів розповіла, тепер можна про політиків :) Одним з перших виступив Левко ЛУК’ЯНЕНКО, він сумно обіграв те, що Лук’янівська в’язниця носить його прізвище


Далі Юлю вітав Микола ТОМЕНКО,


потім - Арсеній ЯЦЕНЮК казав про те, що зневіру буде подолано, Юля і Луценко будуть на свободі, а ми станемо господарями у своїй державі. Головне, казав він, що люди, які у переважній більшості ніколи в житті навіть не віталися з Тимошенко, не забули її і прийшли привітати і підтримати. Бо коли людина в пошані, у неї завжди багато друзів, а коли з нею трапляється біда, вони розбігаються.


Іван КИРИЛЕНКО, голова фракції БЮТ, казав, що за 20 років незалежності України у нас було 20 урядів, у яких попрацювало 20 прем’єр-міністрів, понад сотню міністрів і півсотні віце-прем’єрів. І всі вони до єдиного мають державні нагороди за свою діяльність. Крім єдиної Юлі – вона завжди від них відмовлялася, хоча, на думку І.Кириленка, зробила стільки, що заслуговує на зірку Героя. Але є у неї одна нагорода, якою вона дуже дорожить – образ святої Варвари Великомучениці, який з’явився у її кабінеті 15 років тому, коли вона вперше прийшла у Верховну Раду. На думку І.Кириленка, вона сама запрограмувала себе на мученицьке служіння.


Голова опозиційного уряду Сергій СОБОЛЄВ закликав зробити те, що не було дороблено у «далекому 2004-му»: «Януковича – на нари!». «Ми даємо клятву: Юля буде на волі, і якщо цього не зробить Янукович до 19 грудня зі своєї волі, ми це зробимо разом, бо тільки так формується народ, який розуміє, що сила наша у правді». Він казав, що не може утриматись влада, яка вкрала все, що можна було вкрасти, і тримається виключно на силовиках – на генералах, що стали генералами в 30 років, і т.д., а Януковича дуже скоро судитиме весь український народ.


В’ячеслав КИРИЛЕНКО («За Україну!») казав про номенклатуру, що жирує на золотих унітазах, поки простий народ голодує, а «ОМОН» розганяє його кийками - все як у кінці 80-х. Юля, за його словами, страждає від «дрібної помсти тих, хто думає, що прийшов навічно, на кожного опозиціонера знайдеться камера, а кожне опозиційне ЗМІ вдасться закрити, а світу сказати, що в Україні все замовкло, бо благоденствує. Не дамо такого щастя владі!».


Юрій ГРИМЧАК: «Сьогодні ми вітаємо Юлію Володимирівну і бажаємо їй здоров’я і щастя, але її не бачимо, тому що тут стіни, грати, охорона, міліція, «Беркут», ремонт дороги, будівництво Йолкі – чорти лише знають, що в нашій країні відбувається. У когось є сумнів, що ця влада боїться? Вона боїться Тимошенко, Луценка, боїться всіх вас. Гнів у наших серцях накопичується. Треба зрозуміти одну просту річ: їхній страх досі не зустрівся з нашим гнівом. Коли вони зустрінуться, наш гнів переможе».


Далі виступив В’ячеслав Коваль від НРУ, потім ще один музичний колектив, а далі я звідти пішла.

Я часто кажу, що для мене на сьогоднішній день Тимошенко – політв’язень, посаджений у тюрму хамовладою, якого, як і решту політв’язнів, треба витягати. Але скажу більше: я не проти, щоб вона повернулася до влади – виключно задля того, щоб побачити усю оцю сволоту на нарах. Ну дуже мені хочеться, щоб вони сиділи – за сфальсифіковані вибори і кримінальні справи, за катування у тюрмах і міліції, на українофобів на міністерських постах, за систематично зраджувані ними державні інтереси на зовнішньополітичній арені…. А посадити їх сама я не можу. То хто ж їх посадить?

Візьмемо, наприклад, Яценюка. Розумний політик, останнім часом каже багато правильних речей. Але спробуй спитати у нього напряму: чи посадить він Януковича, якщо матиме таку можливість? І він вам, напевно ж, почне розповідати щось про незалежність судової гілки влади.

А Юлю і питати не треба. Яка різниця, що вона відповість – цілком можливо, що те саме. Але ясно ж, що посадить. І не кажіть мені про всілякі ПРиБЮТи і тому подібне. Це все було ДО її відсидки. Так само як я у день інавгурації Януковича обіцяла з поваги до держави не називати його більше хамом і зеком. Але це було до двох обшуків :)) А тепер я точно знаю, що гірший за президента-гопніка хіба що президент-чекіст.


Мітинг перед Лук’янівським СІЗО


Гарантовано не проплачені люди
Наколотий! :)


Олесь Доній представляє Ніну Матвієнко


Керівник хору "Гомін" Леопольд Ященко і співачка Ніна Матвієнко


"З Днем народження, Юля!"
Ніна Матвієнко і хор "Гомін"
Вхід до СІЗО обліпили сердечками
Ще квіти для Юлі


Олександр Турчинов


Олесь Доній


"Ю-ля!"Ще квітів принесли


Нардеп Андрій Павловський


За сценою був помічений червоно-чорний прапор

Tags: тимошенко
Subscribe

 • Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

  Щось я давно вам не показувала свою малечу. Їх у мене двоє - Ефка і Сільвер. Оцьому малому ще немає трьох місяців. Як і Ефка, він сильно хворів,…

 • Ефка хвора

  Ефка важко хвора. Діагноз - вірусний ентерит. Шанси вижити - приблизно 50/50. Ввечері вона була ще нормальна - може, трохи менше їла, ніж…

 • Купання Ефки Собакіної, собачої дочки

  З Ефкою Собакіною, сподіваюся, ви уже знайомі? Зараз до вашої уваги відео, на якому двоє бійців з мого підрозділу (обоє, до речі, з нами з перших…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 33 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

  Щось я давно вам не показувала свою малечу. Їх у мене двоє - Ефка і Сільвер. Оцьому малому ще немає трьох місяців. Як і Ефка, він сильно хворів,…

 • Ефка хвора

  Ефка важко хвора. Діагноз - вірусний ентерит. Шанси вижити - приблизно 50/50. Ввечері вона була ще нормальна - може, трохи менше їла, ніж…

 • Купання Ефки Собакіної, собачої дочки

  З Ефкою Собакіною, сподіваюся, ви уже знайомі? Зараз до вашої уваги відео, на якому двоє бійців з мого підрозділу (обоє, до речі, з нами з перших…