Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вшанування жертв Голодомору

Піти сьогодні до Меморіалу жертвам Голодомору я через хворобу не подужала, тому розміщую тут фотографії Анни Путової magdalena_kiew з люб’язної згоди авторки.

А сама я о восьмій вечора запалила свічку на Михайлівській площі, де біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору люди лампадками виклали великий хрест.

Що можу сказати? Добре, що там було дуже багато дітей. Переважно зовсім маленьких, але ж, мабуть, не просто так вони своїми рученятами свічки запалювали, мабуть, щось таки їм батьки про це розказували, і це відкладеться у пам’яті.

А як особисто я ставлюся до цієї жалобної дати, писала безліч разів і зараз не хочу повторюватись. Скажу лише, що пам’ятати, звісно, треба, але мені більше до душі інший шлях: наставити пам’ятників у всіх містах і містечках, де були битви, нехай маленькі, але ПЕРЕМОЖНІ для українців, і щоб дітки покладали до них квіти...

P.S. За вшануванням жертв минулого не забуваємо про сучасні проблеми. Жалобні свічки горіли сьогодні на підвіконнях кількох камер Лук’янівської в’язниці:
http://sna.in.ua/archives/12406


Хода від станції метро "Арсенальна" до Меморіалу


Фото з Михайлівської площі:
Tags: голодомор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments