Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову про відзначення Дня Свободи

СПРОСТУВАННЯ І ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні представники ЗМІ!
В інтернеті з`явилася невірна інформація про те, що нібито Оргкомітет з відзначення Дня Свободи 22 листопада просить президента Литви пані Далю Грібаускайте не приїздити в Україну з офіційним візитом у зв’язку з рішенням суду, який аргументував свою заборону на проведення акції 22 листопада у Києві, зокрема, і тим, що в цей день відбудеться офіційний візит Президента Литви в Україну (http://www.unian.net/ukr/news/news-469478.html, http://glavnoe.ua/news/n89600).

Оргкомітет з відзначення дня Свободи, до якого увійшли 24 громадські організації і політичні партії, наголошує на тому, що він не звертався до президента Литви з таким проханням. А, навпаки, запрошує президента дружньої країни відзначити День Свободи разом з українцями 22 листопада на Майдані Незалежності. Звернення до президента Литви з проханням відмінити свій візит в Україну розповсюдив в Інтернеті пан Денис Олєйніков, керівник фірми "Просто Прінт". Він не є членом оргкомітету по відзначенню Дня Свободи. На даний момент пан Денис знаходиться на еміграції, і його звернення - не більше ніж його приватна думка.

Повідомлення для всіх дійсних членів Оргкомітету з відзначення Дня Свободи: 21.11.2011 року Божого за адресою: м.Київ, вул. Ярославів вал, 9, о 19.00 відбудуться збори оргкомітету з метою узгодити всі питання, які виникли на сьогодні з організації Дня Свободи.
На збори також запрошуються всі небайдужі громадяни України.

З повагою, дійсні члени оргкомітету по відзначенню Дня Свободи
Микола Коханівський (КВП),
Сергій Мельниченко (КУПР)
Ігор Мазур "Тополя" (УНА-УНСО)


Tags: майдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments