Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Харкові свободівці вимагали відкликання всіх законопроектів про торгівлю землею

17 листопада 2011 року Харківський обласний осередок Всеукраїнського об`єднання «Свобода» пікетував Харківську обласну державну адміністрацію, вимагаючи закликати органи центральної влади не допустити запровадження вільного ринку землі, повідомляє прес-служба партії. Націоналісти вимагали відкликати усі проекти Закону про ринок земель сільськогосподарського призначення, а також усунути адміністративні перешкоди для проведення Всеукраїнського референдуму про заборону торгівлі землею.

«Земельних торгашів із Верховної Ради – під суд!», «Торгівля землею = торгівля Україною», «Торгувати українською землею можуть лише окупанти» – під цими гаслами харківські свободівці вийшли захищати українську землю.

У зверненні, яке свободівці передали до Харківської обласної державної адміністрації, йдеться: «Верховна Рада України на сесійному засіданні 17 листопада 2011 року буде розглядати декілька законопроектів про ринок земель. Авторами цих законів є Кабінет Міністрів України та окремі народні депутати.

Усі обласні державні адміністрації в Україні, які повинні займатися тихою і сумлінною роботою чиновника, протягом тривалого часу пропагують якісь небачені «щедроти» від запровадження вільного ринку землі сільськогосподарського призначення. Фактично, проводиться робота із нав’язування селянам думки про те, що незалежно від їхньої волі вільний продаж земель – у тому числі, місцевим олігархам та іноземним латифундистам – буде найближчим часом запроваджено. При цьому витрачаються колосальні бюджетні кошти на службовий транспорт, ці кошти не спрямовують на охорону здоров’я та захист осіб, які потребують соціальної допомоги. Ми усвідомлюємо, що Партія (окремих) регіонів хоче залізти в кишеню до кожного українця і догодити, зламавши його спротив, усім своїм іноземним господарям – від кремлівських ляльководів до китайських та американських зайд.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» послідовно виступає за заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Протягом поточного року ми ініціювали близько 100 зборів по усій Україні щодо проведення Всеукраїнського референдуму про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Однак під впливом адміністративних важелів, які використовує «біло-синя» орда, що окупувала низку органів місцевого самоврядування та органів державної влади, зазначені ініціативні групи не реєструють з різноманітних причин.

Харківська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вимагає від Харківської обласної державної адміністрації звернутися до Верховної Ради України з вимогою зняти з розгляду усі законопроекти про ринок земель, а також створити умови для якнайшвидшого проведення Всеукраїнського референдуму з ухвалення Закону України «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення», проект якого розроблено Всеукраїнським об’єднанням «Свобода».

Попереджаємо, що у разі ігнорування наших вимог чинний режим відчує на собі усю силу вільного українського козацького духу, який увійшов в українську та всесвітню історію під назвою Коліївщина».

Ігор Швайка, голова Харківського обласного осередку ВО «Свобода», заявив з цього приводу, що торгувати землею можуть лише українофоби-окупанти: «У програмі «Свободи» чітко вказано – торгівлю землями сільськогосподарського призначення заборонено. Їх можна лише надавати у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Тільки в такий спосіб українці зможуть вільно жити у своїй державі й не боятися, що не сьогодні – так завтра у них відберуть чорноземи, виборені потом та кров‘ю».

Tags: свобода, харків
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments