Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Банковій Президенту здавали "небезпечну зброю" (фото)

Активісти КУПР започаткували місячник добровільної здачі "зброї особливого ураження".

Про це повідомляє ІА «Поряд з вами» з посиланням на прес-службу ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції».

Як відомо, нещодавно Віктор Янукович заявив, що йому доповіли про масову скупівлю зброї громадянами України для скоєння нападів на органи влади. Оскільки МВС і СБУ не підтвердила такої інформації, залишилося припустити, що мова йде про досить специфічні види зброї, які дійсно скупаються більшістю наших співгромадян.

Активісти принесли на вулицю Банкову дві упаковки яєць, наколоті апельсини, два ананаси і книжки – віночок сонетів відомого українського поета Антона Чехова «Смерть чиновника», тлумачний словник української мови і атлас з географії для 7 класу. Геніальних творів Анни Ахметової знайти не вдалося – раритет, а падаючий вінок брати не стали, оскільки він може відноситися до засобів масового знищення.

Щоб запевнити Президента у миролюбних намірах українського народу, розгорнули транспаранти з написами «Гарантуємо Гаранту гарантії безпеки» і «Спи спокойно, дорогой товарищ».

Цікаво, що бажаючих здати Президентові небезпечну зброю на Банковій очікували посилені наряди міліції. До Адміністрації озброєних до зубів терористів з КУПРу не пропустили; а представник апарату взяти принесену зброю відмовився, пославши всіх на пошту.

ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» (КУПР) сподівається, що після добровільної здачі зброї в присутності великої кількості міліції, Президент України більше не боятиметься за безпеку органів влади.

ІА «Поряд з вами»


Tags: банкова, купр
Subscribe

 • Річниця...

  На ходу-вшанування жертв Голодомору я не потрапила, була на міжнародній конференції правозахисників, розповідала іноземцям про наших політв'язнів.…

 • Вшанування жертв Голодомору

  Піти сьогодні до Меморіалу жертвам Голодомору я через хворобу не подужала, тому розміщую тут фотографії Анни Путової magdalena_kiew з…

 • Вшанування річниці Голодомору

  У цьому пості будуть майже тільки фото. На початку - лише кілька слів. Свяшеники усіх християнських конфесій, крім УПЦ МП. Нещасний-нещасний…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments