Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чи була сварка між організаторами Майдану-2011?

Заява-спростування від правління КУПР

15 листопада, відбулося засідання Національного організаційного Комітету з підготовки до відзначення 7-ї річниці Помаранчевої революції (Дня Свободи) і першої річниці Податкового Майдану. До складу комітету увійшли раніше створені декілька оргкомітетів та низка громадських організацій.

Позиції учасників по деяких питаннях суттєво відрізнялися, тому відбулася досить емоційна і гаряча дискусія. Головні розбіжності полягали у питанні використання партійної символіки та у ставленні до можливої появи серед учасників акції найманих мітингувальників.

Однак усі члени Комітету одностайно визнавали, що головне в справі відзначення цієї знакової дати - єдність і порозуміння. В результаті досягли спільного погляду на спірні питання, обрали Координаційну раду з трьох осіб, щодо яких не було заперечень ні від кого, і намітили план заходів з підготовки акції.

На жаль, деякі ЗМІ трактували робочу суперечку як сварку між організаторами і поширили інформацію, нібито під час зустрічі всі її учасники пересварилися між собою і побили горщики. http://www.kommersant.ua/doc/1817174 Така думка не має жодного стосунку до справжнього стану речей. Суперечки були, є й будуть - інакше не було би потреби у створенні Комітету - але сварок і розбрату ми не допустимо.

Додала олії у вогонь запізніла поява у деяких ЗМІ заяви однієї з організаційних груп, зроблена ДО засідання Комітету. У ній йшлося про неприпустимість використання партійних прапорів під час відзначення Дня Свободи. http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/15/6757885/ Це була позиція Коаліції Учасників Помаранчевої Революції, Блоку «Порядок і Достаток», Асамблеї малого і середнього бізнесу, Руху «Вільний простір», «Народної самооборони» і ще деяких громадських об’єднань - але ніяк не позиція Комітету, оскільки на момент поширення цієї заяви засідання Комітету ще не відбулося.

Залишаючи за собою право на власну думку, лідери зазначених організацій виявляють толерантність і прагнення до порозуміння з іншими співорганізаторами, тож згадана заява відображає погляд лише частини співорганізаторів. Водночас ми готові підкоритися загальному рішенню.

Правління «Коаліції Учасників Помаранчевої Революції»

Tags: купр, майдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments