Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Подвійне вбивство в Одесі: чи справді затримано замовницю?

7 листопада в Одесі на вулиці Італійський бульвар було скоєно подвійне вбивство. В комунальній квартирі від ножових поранень загинула мати та її 22-річна донька.

За підозрою у скоєнні цього злочину були затримані двоє раніше судимих чоловіків та 60-річна одеситка, сусідка убитих жінок, яку слідство називає замовницею вбивства.

Близькі затриманої доводять, що вона ні в чому не винна, хоча й визнають той факт, що вона конфліктувала із загиблою і була знайома з убивцею. Зокрема, знайдені у підозрюваного в убивстві дорогоцінності затриманої слідство називає платою за вбивство, а близькі - украденими у неї речами.

Докладніше - на сайті ІА "Поряд з вами" (відкриється у новому вікні)

UPD. Цитую старшого сина затриманої. "Она дает совершенно другие показания, что она приютила человека на время, он воспользовался ее доверием и через какое-то время, когда ее не было дома, выкрал у нее ключи от квартиры, знав, что ее дома не будет и скорее всего решил ее ограбить.

Не знаю, один ли он это делал или с кем-то, это ее версия, потому что она знает, что пропало золото. Она говорит, что она его никому не давала. И что якобы золото украл вот этот якобы нанятый убийца, скорее всего соседка заметила во время ограбления, я так понимаю".


Моя версія - може, колись дізнаємось, вгадала я чи ні. Відомо зі слів подруги і сина затриманої Валентини, що вона конфліктувала з сусідками і з весни до осені жила на дачі, щоб їх не бачити. Також відомо, що її молодший син вже чотири роки у СІЗО (перевищення самооборони), і що матері потрібні були великі, як для пенсіонерки, гроші на адвоката і передачі.
Отже, імовірно, що вона на цей час здала свою кімнату у комуналці людям, які виявилися кримінальниками. (Як варіант - пустила жити безкоштовно, бо є відомості, начебто один із них сидів разом з її сином). Сусідок змальовують у цій історії як скандалісток, але і їх можна зрозуміти: кому сподобається таке сусідство? Вочевидь, під час чергового конфлікту кримінальники убили сусідок і оскільки все одно треба було тікати, пограбували Валентину, вкравши золоті речі. Або спочатку пограбували, а сусідки це помітили, і їх убили як свідків.

UPD. Новини від 17 листопада. "Родственники и друзья 60-летней Валентины просят помочь в разоблачении преступных действий Одесских правоохранителей. В то время, как все СМИ уже окрестили Валентину заказчицей, ей до сих пор не предъявлено никакого обвинения. В понедельник во время санкции адвокат обратил внимание судьи на этот факт, на что следователь ответил "Мы ищем...". Следователь Данилевич не пускает адвоката к подзащитной, то ссылаясь на занятость, то вовсе не отвечает на звонки. Сыну до сих пор так и не дали возможность свидания. Про незаконный обыск и превышение 72-часового рубежа с момента задержания все уже забыли. Какие еще репрессии будут применять к Валентине, что им нужно выбить из нее в поддержку своей версии? Стоит только догадываться, какое давление на нее оказывается сейчас. У нее не работает одна почка, ей необходима была операция по пересадке.

Пожалуйста помогите!!!!!!!!!!
С уважением,
Тамара Попова"

Tags: вбивство, одеса
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments