Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Підписуємо усі петицію про демонтаж запорізького Сталіна

Петиція тут:
http://www.petitions247.net/signatures/stalin/

Політв'язень Едуард Андрющенко, що відсидів три місяці у СІЗО за звинуваченням у спилі голови попереднього запорізького Сталіна і зараз перебуває під судом, вважає, що цей збір підписів може бути не марним, оскільки навіть місцева влада налаштована проти цього пам'ятника, і їй потрібно дати поштовх для прийняття відповідного рішення.

Від себе додам, що Сталін серед катів України не має собі рівних, адже катувати через нього українців продовжують через майже 60 років після його смерті.

Нижче - звернення з цього приводу молодих патріотів, які спиляли голову попередньому Сталіну.

"Шановні Запоріжжя та мешканці всіх куточків України! Закликаємо вас не лишатися байдужими та поставити свій підпис під колективним листом громадян до міського голови Запоріжжя. Це той випадок, коли ми дійсно маємо шанси добитися ліквідації ганебного для міста та всієї країни пам’ятника завдяки зверненню до міської влади.

Рік тому ми не словом, а ділом виразили своє ставлення до ката України. Після цього ми зазнали репресій, три місяці провели у слідчому ізоляторі, досі перебуваємо у стані обвинувачуваних. Тим не менше, ми не відмовляємося від власних переконань та надалі чітко дотримуємося своєї позиції: пам’ятникам злочинцям не місце на нашій землі. Комуністи обіцяють стріляти в кожного, хто посягне на їхнього ідола. Тому зараз необхідна максимальна консолідація всіх українців, аби ми досягли своєї мети і не дозволили паплюжити запорізьку землю. Кожний громадянин, що не втратив совість, має приєднатися до нашої ініціативи. Тоді переможемо! Слава Україні!

Абрамів Василь (Івано-Франківська область),
Андрющенко Едуард (м. Запоріжжя),
Вишнюк Віталій (м. Харків),
Зануда Олексій (Київська область),
Лабайчук Василь (Тернопільська область),
Онуфрійчук Анатолій (м. Харків),
Пономаренко Юрій (м. Харків),
Таран Пилип (м. Харків),
Хмара Роман (м. Харків)"


Tags: запоріжжя, пам'ятник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments