Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Націоналісти зривають "Русскій марш" (фото, відео)

Про основні події я писала в реальному часі тут:
http://bilozerska.livejournal.com/538036.html

Зараз - дещо докладніше, з фото і відео.

Прийшла на Арсенальну, коли колона правих - свободівці, унсовці, інші, але всі без символіки - вже вирушала у напрямку Лаври. Перед цим, розповів мені Андрій Мохник, біля метро кучкувалася пара десятків схожих на бомжів людей, які прийшли на "русскій марш", але не знали і не могли пояснити міліції, на який захід вони прийшли, хто у них старший і у кого заявка.Колона правих повернула до меморіалу жертвам Голодомору.Ігор Мазур (Тополя) поставив лампадку, кілька людей сказали по кілька слів про Голодомор.


Міліції було зовсім небагато. Пізніше з’явився "Беркут".


Незрозумілий персонаж, який пізніше долучився до хресної ходи імперців.


А це вже правий "провокатор" - у бомжацькій ушанці, з парасолькою, яка має символізувати прихильність до людей нетрадиційної орієнтації, з розмальованим Сталіним із сережкою у вузі і гаслами проти "бандерівського фашизму". У такому вигляді він долучився до колони імперців і пройшов з нею доволі значний відтинок шляху :)


А от і імперці з’явилися. До цього вони, як сказала одна жіночка зі "Свободи", ховалися у своїй криївці - Лаврі.
Переважно це були бабусі з іконами, хоча й під імперськими прапорами. Але раптом до колони долучилися якісь молоді хлопці з прапорами "Русского блоку". Праві почали їх виривати і топтати. Це трохи є на відео, але не все, бо у мене на початку вибили з рук камеру, вона впала на асфальт, пострибала на ньому трохи і після того деякий час не працювала :(


Колона разом з "геєм-сталіністом" продовжує рух :)
У багатьох бабусь ікони чомусь висіли на шиях.
Бабусь, до речі, ніхто не чіпав і не мав наміру чіпати. А от молоді з імперськими прапорами, схоже, таки трохи дісталося.


Понабігли беркути і затримали чотирьох націоналістів, при затриманні їх було побито. Їхні імена: Юрій Левченко, Назар Науменко, Юрій Городиський, Олександр Солонько.


Доля "русскоблокових" прапорів :)


Люди не розійдуться, поки з автобусу не випустять затриманих.


Паралельно продовжується знущання з трофейних прапорів.


Люди встали перед автобусом і дали зрозуміти, що не дадуть йому рушити. Тоді менти принесли бланки для протоколів і почали складати їх просто в автобусі.Затримані у міліцейському автобусі. Сфотографувати їх було дуже важко - як тільки відчинялися двері, "беркути" навмисно затуляли від нас хлопців спинами.
Перший звільнений - Олександр Солонько.


Нарешті випустили й решту хлопців. На них склали адмінпротокола за ст.173 ч.1 "Дрібне хуліганство". При затриманні усіх побили.

Далі ми пішли на суд над Едуардом Ігольниковим та Кирилом Бабенцовим, яких затримували вчора біля ВР. Дорогою побачили таку цікаву картину:

Хлопці, що йшли зі мною, встигли побачити у цих людей списки з прізвищами і цифрами навпроти них - майже точно перед нами оплата за участь у хресній ході імперців.


Печерський райсуд виправдав Едуарда Ігольникова та Кирила Бабенцова.Tags: русскій марш, свобода, уна-унсо
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 53 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →