Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Русскій марш. Є затримані

Під час протидії ”русскому маршу”, що проходив з імперською і проросійською символікою, було затримано 4 патріотів. Зараз вони в міліцейському автобусі навпроти меморіалу Голодомору. Прізвища затриманих: Юрій Левченко, Назар Науменко, Юрій Городиський, Олександр Солонько.

До хресної ходи бабусь з іконами, що вийшли з Києво-Печерської лаври, долучилися молодики з прапорами "Русского блока". Патріоти кинулися до них і повидирали прапори (заволоділи десь п'ятьма "трофеями"). Була міні-сутичка, яка завершилася затриманнями. Стоїмо біля буса, у якому тримають хлопців. Фото і відео трохи пізніше.13:20. Стоїмо біля автобусу. Як розповів мені Андрій Мохник з посиланням на фотографа Романа Малка, біля метро "Арсенальна" хтось кинув в учасників русского маршу димовуху. Чхаючи від диму, один підняв повище імперський прапор. До нього підійшов мєнт і сказав: "Давно п... отримував? Заявка у тебе є? Нема? Я тебе охороняти не буду" - і той швиденько згорнув прапор.

Ще була міні-провокація: один хлопець з правих долучився до русского маршу у бомжацькій шапці-ушанці і з райдужною парасолею, що символізувала прихильність до сексуальних меншин, на якій був наклеєний портрет Сталіна з сережкою у вусі, і якогось чорношкірого - наскільки я зрозуміла, це якийсь відомий борець за права цих меншин :)

13:40. На хлопців складають протоколи просто в автобусі.

Я не потрапляю на суд над Ігольниковим та Бабенцовим :( Вирішила, що важливіше бути там, де затримані.

13:50. З автобусу випустили першого затиманого - Олександра Солонька. В автобусі "беркути" його били.

14:17. Відпустили решту затриманих. Склали протокола за ст.173 ч.1 "Дрібне хуліганство". При затриманні усіх побили.

Йдемо на суд над Ігольниковим і Бабенцовим, що мав початися о другій.

15:40. Ми в суді. Суд повністю виправдав Едуарда Ігольникова - міліцією неправильно був складений протокол. Зараз судять Кирила Бабенцова.

15:45. Суд визнав Кирила Бабенцова невинним! Питання тільки, чому хлопці вчора 7 годин були в автозаку і на допиті, і за що їх били, і що треба робити з тими, хто бив...
Tags: русскій марш
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 54 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal